Piękne zegarki męskie powyżej 1 tys. złotych - BULOVA

 


Witajcie Kochani!

W ostatnim czasie pisałam Wam już co nieco na temat zegarków męskich, jednak były to zegarki dla osób które nie lubią przepychu, a cenią sobie minimalizm i prostotę. Dzisiaj natomiast będzie coś z cyklu KTO BOGATEMU ZABRONI, czyli czasomierze z wyższej półki. Bo wydać 1 czy 2 tysiące na taki "drobiazg" to dla większości z nas jednak niecodzienna sytuacja. I choć czasem próbujemy się oprzeć pokusie, to kiedy w grę wchodzi unikatowy design i doskonała jakość, nasze pragnienia na ogół wygrywają. 

Takie właśnie są zegarki BULOVA https://westwatches.pl/pl/brand/bulova , które Wam dzisiaj pokażę. Wybrałam oczywiście tylko kilka przykładowych, jednak patrząc na resztę trudno mi ocenić które są najciekawsze. Sama kierowałam się dużą ilością detali i unikatowym wyglądem. Niemniej jednak liczę, że przypadną Wam one do gustu, a po resztę zajrzycie sobie na podaną stronę, do czego Was gorąco zachęcam :) 

 

COŚ DLA FANÓW ZŁOTYCH DODATKÓW:


COŚ DLA FANÓW SREBRNYCH DODATKÓW:


Zegarki BULOVA charakteryzuje fakt, iż są one wykonane ze stali szlachetnej oraz posiadają wodoszczelność 3 ATM = 3 Bar = 30M. Każdy z nich jest absolutnie perfekcyjny. Wszystko idealnie do siebie pasuje, nawet nie ma tutaj mowy o jakichkolwiek defektach. Jednym słowem jest to klasa i elegancja w każdym milimetrze. 

Wspomniana marka jest ceniona na całym świecie, a jej wytwory zyskały uznanie wśród bardzo ważnych osobistości. Zważywszy na precyzję wykonania nie można się dziwić, iż ceny zegarków zyskują granice 1-3 tysięcy. W końcu za jakość warto, a nawet trzeba zapłacić więcej. Dodam także, iż marka idzie z duchem czasu i z każdym modelem zegarka coraz bardziej dopasowuje się do naszych wymagań. A nie są one wcale takie małe, bo człowiek jako istota ceniąca sobie wygodę i kochająca nowinki potrafi oczekiwać naprawdę wiele. Na szczęście projektanci to też ludzie, więc sami doskonale wiedzą co taki zegarek musi mieć, aby był NA TOPIE. Sama jestem pod ogromnym wrażeniem powyższych modeli. Nie są one na pewno typowe i zwyczajne. Mają w sobie coś, co przyciąga wzrok. 

Nie wiem jak Wy, ale ja uważam iż mężczyznę z dobrym gustem można poznać m.in. po jego fryzurze, zadbanych dłoniach i również po tym jaki nosi zegarek. Czy posiadacz zegarka BULOVA ma więc dobry gust? Moim zdaniem zdecydowanie tak! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger