Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Urządzenia z technologią SenselQ- dlaczego warto w nie zainwestować?

    

 Technologia SenselQ zyskuje wśród konsumentów coraz większą popularność. Jest to zrozumiałe, ze względu na fakt, iż pozytywnie wpływa ona na kondycję włosów oraz ich codzienną pielęgnację. Urządzenia wyposażone w system SenselQ sprawiają, że włosy przy każdej stylizacji zachowują nawet do 70% naturalnego nawilżenia. Dlaczego jeszcze warto zainwestować w te produkty?

 

Jak działa prostownica do włosów z systemem SenselQ?

Prostownica działa w oparciu o trzystopniowy system, który skutecznie przyczynia się do bezpiecznej stylizacji włosów. Po pierwsze monitoruje temperaturę włosów, tak by nie doprowadzić do ich przegrzania. Wykorzystuje do tego niezwykle precyzyjny czujnik podczerwieni. Po drugie automatycznie dostosowuje temperaturę do włosów, zmieniając ją nawet 30 razy na sekundę. Opcja ta jest gwarantem bezpiecznej i zdrowej stylizacji włosów. Po trzecie prostownica Philips SenseIQ pozwala na zachowanie naturalnego nawilżenia włosów. Nie wysusza ich i nie powoduje łamania, więc jest w pełni bezpieczna dla kondycji włosów. Sprawia, że są one proste, lśniące i miękkie.

 

Technologia jonowa w stylizacji włosów

W prostownicach najważniejszym elementem są płytki grzewcze. Najlepiej by były to  płytki ceramiczne, o dużej powierzchni. Ich działanie, oparte na jonizacji sprawiają, że włosy stają się niezwykle gładkie i lśniące. Dodatkowo przestają się one elektryzować. Jony dzięki podłużnym otworom w obu częściach prostownicy równomiernie rozprowadzają się po powierzchni włosów. Powłoka płytek ceramiczna gwarantuje więc szybkie wyprostowanie, nawet mocno zakręconych włosów.

 

Jakie inne parametry powinno posiadać urządzenie do prostowania włosów?

Jednym z najważniejszych parametrów prostownic jest regulacja temperatury. W najnowszych urządzeniach działa ona automatycznie, dostosowując się do potrzeb włosów. Drugą bardzo ważną kwestią jest szybkie nagrzewanie, które pozwala na swobodne korzystanie z urządzenia, nawet w chwili pośpiechu. Prostownice do włosów muszą również być po prostu wygodne w użytkowaniu- posiadać prosty, intuicyjny wyświetlacz oraz wygodną rączkę.

 

Inne urządzenia z systemem SenseiQ

 System SenseiQ sprawdza się w naprawdę wielu urządzeniach dla kobiet. Szczególnie poleca się wypróbowanie suszarki Philips SenseIQ która w swoim działaniu również dba o kondycję włosów. Pozwala na ich szybkie wysuszenie, nie wpływając na stan ich naturalnego nawilżenia. Innym wartym uwagi przedmiotem jest depilator Philips Lumea. Włoski na nogach, czy pod pachami są szczególnie wrażliwe. Profesjonalne urządzenie z systemem SenselQ pozwala na bezpieczne usuwanie włosków w domowych warunkach.


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger