Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Fotoobraz ze sklepu www.bajeczneobrazy.pl - niezastąpiona pamiątka, którą udekorujesz swój dom.


 

Witajcie Kochani!

Pamiątki w formie odbitek i albumów to coś, co każdy z nas już doskonale zna. W obecnych czasach nasze możliwości stale się jednak powiększają, dlatego możemy zamawiać przeróżne rzeczy z użyciem własnych zdjęć, które będą cieszyć oczy i przywoływać miłe wspomnienia. Jedną z nich są fotoobrazy. Pewnie obecne tutaj mamusie wiedzą, jak miło jest posiadać zdjęcia szkraba z każdego etapu jego życia. Sama ciągle robię mnóstwo zdjęć by uchwycić na nich to, co ulotne. Zdecydowałam się więc na zamówienie kilku fotoobrazów, które zawisną w naszym domu i będą przypominać każdą piękną dla nas chwilę. Oczywiście wybrałam zdjęcia w dobrej jakości, by ładnie wyglądały w powiększeniu.

W edytorze na stronie sklepu BAJECZNE OBRAZY mogłam ustawić  wielkość, oraz odpowiednio wykadrować każde zdjęcie przed złożeniem zamówienia. Przy okazji miałam wgląd na ich ceny, więc w razie potrzeby mogłam je zmniejszyć lub powiększyć. Zdecydowałam się na wymiar 50x70. Najlepsze było jednak to, że już po 2 dniach zdjęcia w formie obrazów z naszymi ogromnymi buźkami był u mnie :) A reakcja synka na ich widok bezcenna. Piszczał, całował Miłoszka na zdjęciu i przekładał obrazy z miejsca na miejsce. To było urocze.
 

Pierwsza rzecz, która bardzo mi się spodobała w obrazach to obecność drewnianych, wzmocnionych ram, dzięki którym obrazy są gotowe do powieszenia. Niektóre firmy wysyłają same płótna.


Kolejna sprawa to intensywne, żywe kolory nie odbiegające od tych na przesłanych zdjęciach, oraz
zadrukowane brzegi, co wygląda bardzo korzystnie i nie stwarza sztucznych granic.
 

Największe wrażenie zrobiła na mnie jednak wysoka jakość druku, który nie tylko dobrze i wyraźnie wygląda, ale jest też bezpieczny dla naszego zdrowia i dla środowiska. Jak możecie zauważyć poniżej, każdy szczegół jest wyodrębniony, ma odpowiednią ostrość... Jednym słowem wszystko wygląda  dokładnie tak, jak tego oczekiwałam :)W bajeczneobrazy.pl poza możliwością zamawiania fotoobrazów z użyciem własnych zdjęć, można również zdecydować się na gotowe obrazy i fototapety, które będą się przepięknie prezentować w każdym wnętrzu. Co do jakości druku i płótna to nie musicie mieć obaw. Ja ze swojej strony gorąco polecam. Gdybym sama miała więcej wolnych ścian i półek, najchętniej upiększyła bym je całą serię zdjęć swojego ukochanego synka, na którego mogę patrzeć godzinami i nigdy mi się to nie znudzi :)
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger