Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Darmowe gadżety dla dzieci- musicie to zobaczyć!

Kochani!
Dzisiaj post wyjątkowo nie na tematy kosmetyczne. 
Być może niektórzy widzieli na facebooku posty, dotyczące darmowych gadżetów szkolnych... Może skorzystaliście z okazji i zamówiliście je, ale pewnie nie wszyscy z Was wiedzą, kto i dlaczego organizuje taką akcję.
Przyznam szczerze, że jestem pełna podziwu dla chłopaka, który podjął się właśnie takiej akcji. Gadżety- niby zwykłe błahostki, ale ile radości potrafią przynieść dzieciakom, nie tylko tym z biednych rodzin. Są to rzeczy, które ucieszą każdego malucha. 
No dobrze... ale teraz kilka informacji o akcji.


Inicjatorem akcji jest Mateusz Pawłowski, uczeń klasy IV Technikum Administracyjnego przy SOSW dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie.
Mateusz Ma 19 lat i jest osobą niewidomą.
Zorganizował on już 2 konkursy plastyczne dla dzieci. Jeden w 2015 roku pt. "Pieniądz przyszłości", a drugi w 2014 roku pt. "Kreatywne dziecko". W każdym konkursie wzięło udział ponad 700 osób. 


Do oddania są gadżety do szkoły takie jak: linijki, zeszyty, plany lekcji, mini notatniki, naklejki oraz zakładki do książek.
Możliwa wysyłka. 


Zainteresowani proszeni są o kontakt pod nr tel. 505904182

Liczba gadżetów ograniczona!Zainteresowanych zapraszam również na stronę akcji 
na Facebooku:

6 komentarzy:

 1. Świetna akcja :) popieram taką działalność :)
  Pozdrawiam,
  wcztery-stronyswiata.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna akcja. Sama zastanawiam się nad wzięciem w niej udziału.
  Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna inicjatywa :-)

  Paulina Kotlińska

  OdpowiedzUsuń
 4. też wspieramy Mateusza:


  http://mlodzinadorobku.pl/odbierz-gadzety-szkolne-dla-dzieci/

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger