Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Gaz pieprzowy FOX LABS MEAN GREEN- potężna dawka bezpieczeństwa!Umiejętność samoobrony w dzisiejszych czasach to konieczność i podstawa. Niestety, ataki i napady występują coraz częściej. Postanowiłam pokazać Wam jeden przedmiot, który każda kobieta ( ale i mężczyzna) powinni mieć zawsze przy sobie. Mowa będzie o gazie pieprzowym FOX LABS MEAN GREEN - przyrządzie, który może uratować niejednej osobie życie.


Na początek kilka podstawowych informacji...
Gazy stosowane w ręcznych miotaczach dzielimy na:

  • biologiczne (np. gaz pieprzowy) 
   Działa niemal natychmiast po rozpyleniu. Jest bezpieczniejszy w użyciu-nie grozi trwałym uszkodzeniem organizmu u osoby poddanej działaniu gazu. Skutecznie obezwładnia napastnika.
  •  chemiczne (np. gaz łzawiący) 
   Działanie gazu łzawiącego nie jest natychmiastowe, a dodatkowo grozi konsekwencjami zdrowotnymi u osoby potraktowanej gazem. Może być też słabsze w przypadku osób znajdujących się pod wpływem alkoholu, narkotyków czy nawet osób o wysokim poziomie adrenaliny.   Gaz pieprzowy jest całkowicie legalnym narzędziem samoobrony, dozwolonym do stosowania w Polsce. Nabywać g0 mogą wszystkie osoby, również nieletnie. Warto jednak pamiętać, aby kupować go u sprawdzonego, rzetelnego sprzedawcy. 


  Gaz pieprzowy 
  FOX LABS MEAN GREEN

   
  Gaz obronny amerykańskiej firmy FOX LABS uchodzi za najskuteczniejszy gaz na świecie. Jego słynna formuła 3 miliona SHU i 6% OC gwarantuje błyskawiczne i skuteczne obezwładnienie agresora. Gazy FOX LABS są również stosowane przez policję państwową, drogową, komisariaty, straż miejską, domy poprawcze i więzienia jak również agencje policji kryminalnej, żandarmerię wojskową.
  Gaz pieprzowy o pojemności 59ml rozpylany jest w formie stożka mgły, co umożliwia łatwe a zarazem skuteczne obezwładnienie kilku napastników.  Obezwładnia także osoby pod wpływem alkoholu i narkotyków. Posiada blokadę Flip-Top, zabezpieczającą przed przypadkowym użyciem gazu oraz zielony barwnik, który może ułatwić późniejszą identyfikację napastnika.

      NAJMOCNIEJSZY (O NAJWIĘKSZEJ OSTROŚCI 3 miliona SHU): Oznacza to, że użyto najintensywniejszych substancji. Nikt, oprócz FOX LABS INTERNATIONAL nie używa OC w czystszej postaci. Nieważne, co inni twierdzą, ale kluczowa kwestia dotyczy właśnie stopnia czystości składników w produktach FOX, co daje im pierwszeństwo pod względem mocy. Ponadto, wyjątkowo czysty OC użyty do produkcji FOX po  zetknięciu ze skórą usuwa jej ochronną warstwę tłuszczową wystawiając otwarte pory na działanie “MOCY”, co powoduje uczucie bólu oraz zaślepienie oczu.

  NAJSZYBSZY: Główne zadanie gazu obronnego polega na szybkim unieszkodliwieniu atakującego i uniemożliwieniu ataku. Testy przeprowadzone przez różne akademie policyjne w USA, porównujące wszystkie wiodące marki produkujące gazy obronne, dowiodły, że nic nie działało szybciej na większą liczbę napastników niż gazy obronne FOX LABS

  NAJBEZPIECZNIEJSZY: Możliwość skutecznego użycia gazu o niższym stężeniu OC wobec napastnika oznacza krótszy okres dekontaminacji (odkażania) co jest istotne ze względów odpowiedzialności. Im dłużej dana osoba znajduje się pod wpływem działania gazu, tym większa szansa na pojawienie się problemów zdrowotnych i co za tym idzie odpowiedzialności karnej.

  PO WIĘCEJ INFORMACJI ZAPRASZAM TUTAJ  MOJA OCENA

  Gaz pieprzowy FOX LABS MEAN GREEN to przedmiot służący tylko i wyłącznie w celach samoobrony! Pamiętajcie. Nie należy go stosować jako zabawkę, czy nawet broń. Jeśli nadarzy się sytuacja, w której będzie zagrożone nasze życie, można go legalnie użyć- napastnik nie tylko zostanie obezwładniony, ale i naznaczony zielonym barwnikiem. Łatwiej będzie go można namierzyć policji.

  Gaz pieprzowy, który zaprezentowałam, to jeden z najmocniejszych i najlepszych na rynku. Nie polecam kupować gazu za kilkanaście złotych, bo one są słabe i właściwie nie ma pewności, czy działają. Wprawdzie nie miałam okazji wypróbować gazu ( oby jak najdłużej!), ale sądząc po parametrach, gaz jest zdecydowanie godny polecenia. 
  1 komentarz:

  1. Do samoobrony jak znalazł,moim zdaniem każda kobieta powinna mieć taki produkt w swojej torebce! :)

   OdpowiedzUsuń

  Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

  Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger