Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Natural Light - podkład mineralny Rhea w kremie babassu


Podkład mineralny Rhea w kremie babassuKolor: Natural Light - Podkład do cery jasnej i średnio jasnej, w neutralnym odcieniu beżu. Kolor jest identyczny jak kolor podkładu sypkiego Natural Light. Podkłady w kremie składają się wyłącznie z naturalnych pigmentów mineralnych z dodatkiem masła babassu. Podkład ten ma postać bardzo gęstego kremu, który rozpływa się pod wpływem ciepła skóry. Można go nakładać palcami lub gąbeczką. Jest to produkt pośredni pomiędzy podkładem w proszku a podkładem w olejku. Jest bardziej odżywczy i łatwiej się go nakłada niż podkład sypki, ale nie jest tak natłuszczający jak podkład w olejku.
Podkład jest bardzo kryjący i matowy.
Osoby o bardzo tłustej cerze będą mogły używać tego podkładu zamiast kremu nawilżającego, dzięki właściwościom pielęgnującym masła babassu.

MOJA OPINIA 


Podkład mineralny Rhea to pierwszy podkład o takiej konsystencji, jaki miałam okazję  kiedykolwiek stosować. 
Ma w sobie coś wyjątkowego- nakłada się go z niesamowitą łatwością i, o dziwo,  bardzo równomiernie. Kosmetyk ma załączoną gumową gąbeczkę, która jest dosłownie idealna do jego rozprowadzania po skórze. Nigdy jeszcze nie malowałam się z taką lekkością i spokojem.
 Kolor Natural Light okazał się mieć odcień niemal identyczny jak moja twarz- to dodatkowo "zaplusowało" i wpłynęło na moją pozytywną opinię.


Podkład wygląda bardzo naturalnie na twarzy. Dobrze tuszuje niedoskonałości i w żaden sposób nie zatyka porów. Co więcej, produkt ten delikatnie matowi cerę, więc przez wiele godzin twarz z podkładem wygląda bardzo dobrze i nie ma konieczności robienia poprawek.


Podkład mineralny w kremie babassu od Rhea to najlepsza forma podkładu z jaką miałam do czynienia. Jestem  z niego bardzo zadowolona. Moja cera odżyła właśnie dzięki niemu. Jeszcze nigdy żaden podkład, czy fluid nie nawilżał tak dobrze mojej skóry ( większość działała wręcz przeciwnie). Jestem pod wrażeniem tego produktu.
Musicie go wypróbować, koniecznie! ;)


http://rhea.com.pl/

4 komentarze:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger