Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Fantasy WILLA- składany domek dla kreatywnych ;)
http://www.drewlandia.com.pl/Cześć Kochani!
Dzisiejszy post dotyczył będzie puzzli przestrzennych dla starszych dzieci i osób dorosłych. Ich poziom trudności jest dość wysoki, ale są one okazją do oderwania sie od szybkiego tempa życia i szarej codzienności ;). Jeśli jesteście fanami zabaw manualnych to zapraszam do lektury ;)


Fantasy WILLA
(puzzle o wysokim poziomie trudności)
 

http://www.drewlandia.com.pl/pokaz_produkt.php?idprod=4327
 
 Puzzle przestrzenne wykonane są na cienkiej sklejce o grubości ok. 3 mm z których można złożyć modele zwierząt,pojazdów, mebelki. Modele można składać bez użycia kleju. W e-sklepie DREWLANDIA dostępne są składanki o różnym stopniu trudności, oznaczone literami od A do G(A najprostrze, G najtrudniejsze. Puzzle te to doskonała zabawa dla dzieci od 3 lat, a te o wyższym stopniu trudności dla starszych, oraz dorosłych. Po złożeniu model można pokolorować farbami według własnej fantazji lub pozostawić w stanie naturalnym. Na odwrocie zdjęcia znajdującego się w opakowaniu, przedstawiona jest instrukcja składania modelu.


Rozmiar modelu "Villi  "po złożeniu 37x28x20 cm.


Jak widzicie na zdjęciach, puzzle Fantasy WILLA to dość twardy orzech do zgryzienia. Jest to rozrywka dla ludzi cierpliwych i sprawnych manualnie. Muszę przyznać, że ilość elementów mnie przeraziła. Wprawdzie przy puzzlach był umieszczony plan, ale żeby go odczytać, potrzeba sporo czasu... No cóż, żeby mogło być ciekawie, musi być trudno ;)
  Po kilku ciężkich godzinach szukania, składania i wyłamywania elementów, uzyskaliśmy efekt zbliżony do oryginału. 
 Jakaż była nasza satysfakcja, kiedy wielogodzinna "zabawa" okazała się mieć dobre zakończenie. Nie ukrywam, że było wiele momentów zwątpienia, ale efekt końcowy urzekł nas wszystkich. Willa w surowym stanie prezentuje się przepięknie. Stanowi doskonałą ozdobę, ale również przypomina rodzinie o miło spędzonych wspólnych chwilach, poświęconych na jej złożenie.


Mamy w planach pomalowanie domku ( bo jest to możliwe po sklejeniu), ale właśnie pierwsze co musimy zrobić, to rozebrać domek i złączyć elementy klejem. Troszkę żałuję, że nie zrobiliśmy tego na samym początku, ale chyba nie wierzyliśmy, że zdołamy połączyć setki elementów w jedną, piękną całość ;) Póki co, domek stoi w stanie widocznym na zdjęciach i cieszy nasze oczy. Polecam każdemu taką rodzinną, kreatywną zabawę. Jest to świetna okazja do spędzenia wspólnie dłuższej chwili ;) ( z naciskiem na DŁUŻSZEJ).


Taką cudną Willę w postaci puzzli, jak i również inne (łatwiejsze) domki znajdziecie tutaj:


 

ZAPRASZAM!

1 komentarz:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger