Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Pneumovit Sept - pastylki do ssania na gardło


Witajcie!
Dzisiaj bardzo krótki post na temat pewnych tabletek do ssania na gardło, które otrzymałam w ramach współpracy z CREDO PR. W okresie jesienno - zimowym bóle gardła występują często, dlatego myślę, że jest to temat "na czasie". Zapraszam do czytania.


Pneumovit Sept 
Pastylki do ssania na gardło

>KLIK<


Skuteczne w infekcjach wirusowych i bakteryjnych oraz w stanach alergicznych w obrębie jamy ustnej i gardła. Pomocne przy zwalczaniu chrypki, trudności w przełykaniu oraz zapaleniu migdałków.

Sposób użycia:
Dorośli i młodzież do 12 roku życia do 4 pastylek dziennie.
Dzieci do 5 roku życia do 2 pastylek dziennie.


Skład: cukier, syrop glukozowy, miód pszczeli, woda mineralna z Uzdrowiska Rabka, witamina C, maltodekstryna- nośnik, kwas cytrynowy, regulator kwasowości, olejek cytrynowy, olejek szałwiowy, olejek eukaliptusowy, olejek bergamotowy, mentol.MOJA OPINIA

Tabletki na gardło Pneumovit Sept zostały stworzone na bazie wody z Uzdrowiska Rabka. Są one doskonałym środkiem łagodzącym ból. Działają wręcz natychmiastowo, przynosząc ulgę w pieczeniu i innych dolegliwościach gardła. Od razu da się też odczuć nawilżenie błony śluzowej, co znacznie poprawia możliwość przełykania. Tabletki są smaczne i słodkie, dlatego nawet dzieci powinny chętnie je stosować. Polecam mieć taki lek zawsze w swojej apteczce, bo w obecnej porze roku zapalenie gardła to częsta przypadłość.
http://sklep.uzdrowisko-rabka.pl/

http://www.credopr.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger