Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Magiczna Plastelina NORIMPEX- plastelina w nowej odsłonie ;)


http://www.magicznaplastelina.pl/MAGICZNA PLASTELINA OD NORIMPEXJest nietoksyczną masą plastyczną do zabawy o wielu niezwykłych właściwościach. Stała się hitem sprzedaży bieżącego roku. Nazwa Magiczna Plastelina TM jest chroniona przez Urząd Patentowy (nr. zgłoszenia patentowego z.456801). Magiczna Plastelina jest obecnie prezentowana w reklamie telewizyjnej na kanałach Cartoon Network, Nickelodeon, Polsat JimJam, oraz w topowym czasopiśmie branży zabawkarskiej „Rynek Zabawek”. Można ją znaleźć w dobrych sklepach i wszystkich liczących się na rynku hurtowniach zabawkowych.


Magiczna plastelina występuje pod postacią kolorowych jajeczek. Po ich otworzeniu naszym oczom ukazuje się błyszcząca i gładka masa. Wbrew pozorom bardzo łatwo się ją wydobywa z pojemniczka.

 

Magiczna plastelina konsystencją przypomina zwykłą, ale jest bardziej jednolita i nie rozrywa się tak łatwo. Jest także śliska i tłustawa. Mimo wszystko nie brudzi tak rąk i nie kruszy się jak jej poprzedniczka.
 

Plastelina daje się rozciągać w każdą stronę - jest elastyczna. Po utworzeniu równej kuleczki można ją odbijać od ziemi jak kauczuk. 
 

Pomimo wielu "magicznych" cech, jedna pozostaje niezmienna - z plasteliny można tworzyć różne figurki i ciekawe wzorki ;) 
 

 Dla mnie chyba najważniejszą cechą jest fakt, że Magiczna Plastelina, po nieumyślnym jej nadepnięciu, daje się ściągnąć z dywanu bez większych trudności. Odwieczny problem rodziców zostaje w tym przypadku zażegnany ;)


Magiczna Plastelina to rozrywka dla małych i większych dzieciaków. Doskonale rozwija zdolności manualne, ale, przede wszystkim, daje wiecej możliwości niż jej starsza wersja- plastelina zwykła. Warto jej wypróbować. Jest ciekawym odkryciem i mniej szkodzi naszym meblom, oraz podłogom ;)
POLECAM!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger