Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Pojawia się i znika... czyli słów kilka o Kubku Magicznym ze sklepu KOSZULKOMAT.EUhttps://www.koszulkomat.eu/Cześć Kochani!
Dzisiaj przychodzę do Was z magiczną i bardzo fajną ciekawostką. Pewnie wiele z Was już widziało ten przedmiot, a może nawet go posiada... Mowa, oczywiście, o Kubku MAGICZNYM, którego prawdziwy wygląd poznajemy dopiero po wlaniu do niego gorącego napoju. W sklepie koszulkomat.eu dodatkowo możecie zaprojektować taki kubek sami, wedle własnych upodobań.
KUBEK ZNAJDZIECIE TUTAJ 

  Magiczny kubek zmiania kolor pod wpływem ciepła wlewanego napoju. Z pozoru zwyczajny, czarny i dość " nudny" kubek w jednej chwili zmienia swoją postać,  dzięki czemu przestaje być ZWYCZAJNYM ;)   ZDJĘCIE KUBKA WYPEŁNIONEGO DO POŁOWY WRZĄCĄ WODĄ


A TUTAJ KUBEK WYPEŁNIONY PO BRZEGI 

 Na stronie sklepu znaleźć można wiele innych ciekawych gadżetów, oraz program do ich projektowania. Strona  koszulkomat.eu to źródło inspiracji i pomysłów na wyjątkowe, i unikatowe prezenty dla siebie i bliskich. 
 Polecam zajrzeć! ;)
 4 komentarze:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger