Zostań Konsultantką Avon

Lubisz kosmetyki AVON i chcesz zamawiać je taniej oszczędzając na zakupach? A może interesuje Cię sprzedaż w roli konsultantki kosmetyków? Zostań Konsultantką Avon i ciesz się z tańszych produktów oraz zarabiaj na sprzedaży. Rejestracja AVON jest prosta i przyjemna, a po założeniu konta dostaniesz pakiet powitalny całkowicie za darmo pod wskazany w formularzu adres. Na każdy zakup otrzymasz zniżkę od 15% do 45% (zależną od wielkości Twojego zamówienia), a dodatkowo odbierzesz prezenty za w programie dla nowych konsultantek. To świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach lub zarobić dodatkowe pieniądze. W Avon nie masz żadnych zobowiązań, zostając konsultantką Avon tak naprawdę nigdy nic nie musisz zamówić. Bycie konsultantką to same korzyści, a sprzedaż wykonywać możesz przy okazji spotykając się ze swoimi znajomymi czy rodziną, oni na pewno chętnie zobaczą najnowszy katalog Avon.

Pojawia się i znika... czyli słów kilka o Kubku Magicznym ze sklepu KOSZULKOMAT.EUhttps://www.koszulkomat.eu/Cześć Kochani!
Dzisiaj przychodzę do Was z magiczną i bardzo fajną ciekawostką. Pewnie wiele z Was już widziało ten przedmiot, a może nawet go posiada... Mowa, oczywiście, o Kubku MAGICZNYM, którego prawdziwy wygląd poznajemy dopiero po wlaniu do niego gorącego napoju. W sklepie koszulkomat.eu dodatkowo możecie zaprojektować taki kubek sami, wedle własnych upodobań.
KUBEK ZNAJDZIECIE TUTAJ 

  Magiczny kubek zmiania kolor pod wpływem ciepła wlewanego napoju. Z pozoru zwyczajny, czarny i dość " nudny" kubek w jednej chwili zmienia swoją postać,  dzięki czemu przestaje być ZWYCZAJNYM ;)   ZDJĘCIE KUBKA WYPEŁNIONEGO DO POŁOWY WRZĄCĄ WODĄ


A TUTAJ KUBEK WYPEŁNIONY PO BRZEGI 

 Na stronie sklepu znaleźć można wiele innych ciekawych gadżetów, oraz program do ich projektowania. Strona  koszulkomat.eu to źródło inspiracji i pomysłów na wyjątkowe, i unikatowe prezenty dla siebie i bliskich. 
 Polecam zajrzeć! ;)
 4 komentarze:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger