Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Jak zmontować barierkę schodową ze sklepu alleschody.pl z gotowych elementów samodzielnie? Część 1


http://www.alleschody.pl/Wymarzony dom to marzenie każdego małżeństwa. Jestem żoną od 3 lat i doskonale zdaję sobie sprawę, że urządzenie własnego miejsca na ziemi kosztuje wiele wyrzeczeń i dużych nakładów finansowych. Są jednak sposoby na to, aby w całym tym trudzie i wydatkach znaleźć sposób na ich ograniczenie do minimum...
Takim właśnie spobem jest wykonywanie wielu dość prostych czynności, związanych z urządzaniem domu, samemu. Odchodzą wtedy koszty związane z wynajęciem fimy/monterów/fachowców. Oczywiste jest jednak to, że nie każda rzecz przychodzi nam z taką łatwością. Są rzeczy proste i te trudniejsze, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest szukanie pomocy zarówno w sklepach, jak i w internecie. 
Dzisiaj, opierając się na doświadczeniach z własnego życia, opowiem Wam krok po kroku moją historię związaną z tworzeniem barierki schodowej. 

Od ponad 3 lat wraz z mężem remontujemy swoje własne gniazdko. Staramy się szukać ciekawych, ale równocześnie jak najmniej kosztownych rozwiązań. Wiele pracy już za nami, ale pozostały nam schody - element, bez którego tak naprawdę nasze mieszkanie jest wciąż niedoskonałe. Nasze schody są od wielu lat w stanie "surowym". Wprawdzie niedawno zakupiliśmy materiał na schodki, ale barierka wciąż jest dla nas wielkim wyzwaniem. 

Zdjęcia schodów w stanie obecnym:
Jak zapewne wiecie, firmy zajmujące się tworzeniem i montażem barierek, oczekują w zamian kolosalnych kwot, na które nie każdego jest stać. Szukając jednak tańszej alternatywy utworzenia takowej barierki, natknęłam się na sklep alleschody.pl , w którym to znalazłam gotowe elementy i systemy balustrad, które wystarczy odpowiednio skompletować, zamówić, a następnie własnoręcznie zamontować. Brzmi banalnie, prawda? Jednak pozostaje kwestia wyboru idealnego wzoru barierki i elementów, które mogą okazać się być dla nas czymś kompletnie obcym i nieznanym...

Wybrany przez nas model balustrad:

 


 I po to właśnie działa cała obsługa sklepu alleschody.pl , która,  jak się okazało, jest bardzo pomocna i wykwalifikowana. Pan ze sklepu alleschody.pl poprosił mnie o zdjęcie schodów, które miało mu pomóc dokonać wyceny i dobrać odpowiednie elementy barierki. Oczywiście wcześniej określiłam, który z  systemów barierek mnie interesuje, oraz podałam najważniejsze wymiary. 

 Odpowiedź z linkiem do wyceny dotarła do mnie zaskakująco szybko, a cena okazała się być bardzo przystępna. Nie spodziewaliśmy się, że zdobędziemy naszą wymarzoną barierkę tak tanio. Cały proces doradzta i zamawiania przebiegł bardzo sprawnie i tak naprawdę pozostało nam oczekiwać, aż elementy balustrady zostaną do nas dostarczone kurierem. Na stronie sklepu widnieje informacja, że na realizację zamówienia należy czekać od 4 do 7 dni, więc uzbroiliśmy się w cierpliwość i zaczęliśmy przyklejać schodki, aby odpowiednio przygotować podłoże pod montaż barierki.

Ciąg dalszy pojawi się niebawem. Śledźcie mój blog uważnie, aby nie przegapić relacji z montażu i efektu końcowego ;)
Swoje spostrzeżenia i opinie odnośnie powyższej barierki piszcie śmiało w komentarzach ;)

http://alleschody.pl/
 

7 komentarzy:

 1. o super wpis
  na stronie firmy jest wiele ciekawych propozycji
  ciekawe jaki będzie efekt końcowy
  na pewno będę śledzić

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam na efekt końcowy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzmi ciekawie. Czekam na kolejny wpis w tym temacie. :P p.s Dobrze czasem natknąc się na cos technicznego a nie tylko kosmetyki i sprzęt elektro

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie ciekawa jestem jak będzie wyglądał montaż czy też tak łatwo jak w wypadku zamawiania ;)

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger