Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Wishlista GAMISS ;)Wiosenna lista ciekawych produktów ze sklepu GAMISS 


1/2/3/4/5/6/7/8/


Wszystkie te produkty bardzo mi się spodobały. Przypominają mi o zbliżających się dniach pełnych słońca, za którymi tak bardzo tęsknię... Mam nadzieję, że przynajmniej część z tych rzeczy uda mi się zdobyć. 
Życzcie mi szczęścia (i, jeśli możecie, wesprzyjcie mnie klikając w linki).
Trzymajcie się cieplutko! ;) 

3 komentarze:

  1. Propozycję nr. 6 posiadamy i serdecznie polecamy! <3 My wybrałyśmy dla siebie kolorek czerwony :3 Plecak mega! Kochamy pudrowy róż! Buzia :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Poklikane! Pozdrawiam :)

    http://garderobelove.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger