Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

"Back To School" with Zaful - Do wygrania 45$!Back To School

Czas trwania:

Od 8 do 22 sierpnia
 ( we wszystkie te dni obowiązuje darmowa dostawa)

Na tej stronie znajdziecie produkty:  Tutaj zaś znajdziecie informacje jak postępować, aby wziąć udział w konkursie:

6 komentarzy:

 1. Darmowa dostawa, promocje i konkurs to bardzo miła niespodzianka. Może w końcu się odważę i coś zamówię. Boję się tylko, że nie trafię z rozmiarem.Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. O chętnie zobaczę co tam maja ciekawego :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Darmowa dostawa jak i konkurs to bardzo miła niespodzianka.Już się biorę za przeglądanie oferty,jak zauważyłam jednak po Twoich postach trzeba być ostrożnym,różnie bywa z rozmiarami a szkoda trochę zawodu jeśli coś się wypatrzy i na to niecierpliwie czeka.Kto nie spróbuje ten nie będzie wiedział ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Co za milutkie niespodzianki! :)
  Rozpieszczasz nas :) z chęcią przejrzę ofertę :)

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger