Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Autumn is coming...so it's time for shopping at Rosegal ;)


Hello!

A month ago, I had the pleasure of ordering a great shoes from ROSEGAL, which may prove irreplaceable in autumn, and  during  the winter. I chose gray boots with a nice warm lining. Are you curious how my order looks in reality? So I invite you for a short presentation.

1. Beautiful pair of shoes is the first product of my order. They are really solidly made and they can be worn as boots, or shorter booties.**********


Witajcie!
Miesiąc temu miałam przyjemność zamówić w sklepie ROSEGAL wspaniałe buty , które to mogą się okazać być niezastąpione w czasie jesieni, a nawet i w zimie. Wybrałam szare botki z miłą, ciepłą podszewką. Jesteście ciekawe jak prezentują się w rzeczywistości? Zapraszam więc serdecznie do oglądania.
1. Piękna para bucików to pierwszy produkt z mojego zamówienia. Są one bardzo zgrabnie wykonane i dają możliwość noszenia ich jako kozaczki, lub krótsze botki.I ordered them especially for my mom, because I miraculously found  the size 41, which she wears. Fortunately, the shoes fit perfectly. They do not squeeze her sick leg, and they provide full comfort and convenience. An additional advantage is the warm padding, that will protect her feet against the cold not only in autumn, but also in winter. I do not know how it will be with the inevitability yet, but I hope that the boots will survive  contact with a water, and will not let it pass;)**********


Zamówiłam je specjalnie dla mojej mamy, ponieważ cudem trafiłam na rozm. 41, który nosi. Na nasze szczęście buty pasują idealnie. Nigdzie nie uciskają jej chorej nogi i zapewniają pełen komfort, oraz wygodę. Dodatkowym plusem jest ciepła wyściółka, która ochroni stopy przed chłodem nie tylko jesienią, ale również w zimie. Nie wiem jeszcze jak z przemakalnością, ale mam nadzieję, że botki przetrwają kontakt z wodą i nie będą jej przepuszczać ;)
2. Another thing is a wonderful jewelry set for about $ 2.5! I ordered it a second time, because my mom liked it very much. Size fits her perfectly. Even the bracelet, which was too big for me, for her is just right!**********

 
2. Kolejna rzecz to cudowny komplet biżuterii za około 2,5$! Zamówiłam go po raz drugi, bo bardzo spodobał się mojej mamie. Rozmiarowo jest na nią w sam raz. Nawet bransoletka, która na mojej dłoni wisiała, w jej przypadku leży świetnie.


The whole set is very stylish and elegant. It can be worn for different occasions.  It will always look so beautiful and it will complete every stylization.**********


Cały zestaw jest bardzo stylowy i elegancki. Można go nosić na różne okazje. Zawsze będzie wyglądał pięknie i dopełni każdą stylizację.As you can see, the order turned out to be 100% successful and it satisfied the new owner. But I'm curious what you think about it? How do you like the presented products? I am waiting for your every comments.
At the end I have a discount code of -10% for you, which automatically will reduce the value of your order at ROSEGAL:
RGEN
Keep warm. Regards;)
**********


Jak widzicie, zamówienie okazało się być w 100% trafione i ucieszyło nową właścicielkę. Bardzo mnie jednak ciekawi co Wy sądzicie na jego temat? Jak Wam się podobają zaprezentowane produkty? Czekam niecierpliwie na każdy komentarz.

Na zakończenie mam dla Was kod rabatowy -10%, który jednorazowo obniży wartość Waszego zamówienia w sklepie ROSEGAL:
 RGEN

Trzymajcie się cieplutko! Pozdrawiam;)

7 komentarzy:

 1. Bardzo fajne są te buciki, poklikałam :*

  http://gabrysiowamama.pl/?p=2055

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładny kolor bucików. Podoba mi się że nie są na wysokim obcasie a poza tym ładnie leżą na nodze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładny kolor bucików. Podoba mi się że nie są na wysokim obcasie a poza tym ładnie leżą na nodze.

  OdpowiedzUsuń
 4. Podobają mi się te buty :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Klik,klik. Botki są rewelacyjne. Sama chętnie, bym je nosiła. Fajnie, że pasują na mamę. Komplecik biżuterii to dopiero prawdziwe cudeńko.

  OdpowiedzUsuń
 6. Buciki mają fajny jeansowy kolorek :) Osobiście sobie bym takich nie kupiła, bo mam trochę inny styl ale ładne i zdecydowanie podobają mi się w dłuższej wersji, czyli "kozaczkowej" :)
  Biżuteria (jak już wspominałam kiedyś pod innym Twoim wpisem na jej temat jest piękna. Zwłaszcza pierścionek. Na palcu wygląda genialnie i jest bardzo niebanalny i wyjątkowy! :)

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger