Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Super gadgets from ROSEGAL - przegląd najnowszej paczki.Hello My Dear!

I received several consignments straight from China last week. From this reason I want to show you the content of one of them in Today's post. It will be a pack of some cool gadgets just from ROSEGAL. If you are curious what I chose this time, I invite you to watch!


The first product is a TIMER for preparing eggs. Its task is to show the next steps of cooking eggs. Thanks to him we will know exactly when to break the cooking time, for example: to get eggs of medium softness. This is a cool and very useful gadget.


Witajcie Kochani!

W ubiegłym tygodniu otrzymałam kilka przesyłek prosto z Chin. Dzisiaj chcę pokazać Wam zawartość jednej z nich. Będzie to paczka z fajnymi gadżetami ze sklepu ROSEGAL. Jeśli jesteście ciekawi co tym razem wybrałam to zapraszam serdecznie do oglądania!

Pierwszy produkt to TIMER do przygotowywania jaj. Jego zadaniem jest pokazywanie kolejnych etapów gotowania jajek. Dzięki niemu będziemy dokładnie wiedzieć w którym momencie przerwać to działanie, aby np. uzyskać jaja średniej miękkości. Jest to fajny i bardzo przydatny gadżecik. 
>>>HERE<<< 


 The next product is a cake cutter. It allows you to get 3 equal pieces of cake. I'm not sure whether the wire should not be tighter, but I think it is possible to be adjusted;) I can't wait to try it.


Kolejnym produktem jest przyrząd do krojenia biszkoptu. Pozwala on uzyskać w bardzo prosty sposób jego 3 równe części. Nie jestem pewna czy druciki nie powinny być bardziej napięte, ale myślę, że da się to skorygować;) Już się nie mogę doczekać kiedy go wypróbuję.
 >>>HERE<<< The third gadget is a Wrist Blood Pressure Monitor which  allows you to control your  pressure quickly and easily. It has an interesting design and quite simple operation, so I had no problem to running it. I think such an instrument is necessary in every home.Trzeci gadżet to ciśnieniomierz nadgarstkowy, który pozwala w szybki i prosty sposób kontrolować ciśnienie. Ma ciekawy design i dosyć prostą obsługę, tak więc nie miałam większego problemu z jego uruchomieniem. Myślę, że to urządzenie powinno się znaleźć w każdym domu.
 >>>HERE<<<
 The last thing of my order is a meat lance. It has many sharp teeth, which can easily hammer into them. This action is intended to soften and improve the taste of the meat. The big advantage of this product is the comfortable grip and the plastic blade cover, which prevents them from being knocked down and rusted. It's a very useful item!Ostatnia rzecz z mojego zamówienia to przyrząd do nakłuwania mięsa. Ma on ostre ząbki, które bez problemu się w nie wbijają. Takie działanie ma na celu zmiękczenie i poprawienie smaku mięsa. Dużym plusem tego produktu jest wygodny uchwyt i plastikowa osłonka na ostrza, która zapobiega ich tępieniu i rdzewieniu. Jest to bardzo przydatny gadżet!
>>>HERE<<< 
The whole order turned out to be perfect! All of this gadgets are very useful  for me and my friends. I think it's worth to give them a chance. 

And you, how do you rate my purchases?

I am waiting for your comments.
Take care! :)Całe zamówienie okazało się być strzałem w 10! Wszystkie wyżej zaprezentowane gadżety bardzo przydadzą się nie tylko mi, ale również moim bliskim. Myślę, że warto dać im szansę. 

A Wy, jak oceniacie moje zakupy?

Czekam na Wasze komentarze.
Trzymajcie się! :) 

9 komentarzy:

 1. Świetnym przyrządem jest to do krojenia biszkoptu. Bardzo przydatne. Zawsze z tym mam problem więc chętnie bym kupiła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecę bloga znajomym. Jest bardzo ciekawy
   Inhalatory i Akcesoria. Filtry do inhalatora. Sklep medyczny. Sole do inhalacji. Inhalacja. Mankiet do ciśnieniomierza.

   Usuń
 2. Świetnym przyrządem jest to do krojenia biszkoptu. Bardzo przydatne. Zawsze z tym mam problem więc chętnie bym kupiła.

  OdpowiedzUsuń
 3. Timer do jajek mam już od dawna ,ciekawy jest ten nakłuwacz

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo udane zamówienie :) Masz nosa do takich gadżetów,bardzo przydatne,bardzo designerskie :) W takich sklepach jak ROSEGAL udowadniasz po raz kolejny,że wystarczy poszukać aby znaleźć takie perełki i do kuchni i różnych innych potrzebnych sytuacji :)

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo fajne rzeczy, zaciekawił mnie ten miernik do jajek, ale jestem ciekawa jak on działa :)

  ZAPRASZAM NA MÓJ BLOG TINYPURPOSE OFFICIAL / klik /

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne i przydatne gadżety dla każdej Pani domu, która uwielbia spędzać czas w kuchni

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam takie gadżety, niby niepozorne a potrafią bardzo ułatwić życie ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciśnieniomierze. Ciśnieniomierz z zasilaczem. Mankiet. Akcesoria

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger