Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Dresslily - Autumn jacket for HIM.


Hello again!

As you have probably noticed,the weather has stopped spoiling
us. Days are getting shorter and cooler, so shorts are getting less and less on our legs. For this reason, I decided to show you the sensational jacket which I ordered for my husband on DRESSLILY.


And here it is:Witajcie ponownie!


Jak zapewne zdążyliście już zauważyć pogoda przestała Nas rozpieszczać. Dni są coraz krótsze i chłodniejsze, a krótkie spodenki rzadko się pojawiają na naszych nogach. Z tego powodu postanowiłam pokazać Wam rewelacyjną kurtkę, którą zamówiłam swojemu mężowi w sklepie DRESSLILY


A oto i ona:
The jacket was made of strong, leather-friendly material. Surprisingly, I did not feel the characteristic chemical smell in it, what amazed me very positively. Its great advantage is a fitting cut, so that the cold air doesn't get into the skin. Apart the zipper this jacket also has some latches, so you can protect your neck from the wind. The hood from inside is lined with a warm fur, so you can wear it in winter too. Personally, I am fascinated by it. My Husband too, so that is why we definitely recommend it!Kurtka została wykonana z mocnego, przyjemnego dla skóry materiału. O dziwo nie wyczułam w niej charakterystycznego, chemicznego zapachu, co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Jej dużą zaletą jest dopasowany krój, dzięki któremu zimne powietrze nie dostaje się do skóry. Oprócz zamka błyskawicznego kurtka posiada również zatrzaski, dlatego można porządnie zabezpieczyć przed chłodem swoją szyję i gardło. Kaptur z kolei wyścielony został ciepłym kożuszkiem, więc produkt idealnie nadaje się do noszenia zimą. Osobiście jestem nią oczarowana. Mąż także, dlatego szczerze polecamy!
How do you like the presented jacket?? Let me know what you think of it in the comments. 


Have a nice night!Jak Wam się podoba zaprezentowana kurtka? Widziałybyście w niej swoich panów? Czekam na Wasze opinie w komentarzach. 

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej nocki!

7 komentarzy:

 1. faktycznie super, ale w innych kolorach bym ją widziała :d

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety tak, niezauważalne kiedy a z ciepłego lata przyszła jesień i trzeba pomyśleć już o cieplejsze kurtce ;( ta jest świetna tak urozmaicona ale jednocześnie prosta trochę młodzieżowa bardzo mi się podoba

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety tak, niezauważalne kiedy a z ciepłego lata przyszła jesień i trzeba pomyśleć już o cieplejsze kurtce ;( ta jest świetna tak urozmaicona ale jednocześnie prosta trochę młodzieżowa bardzo mi się podoba

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak dla mnie jest fantastyczna. Wygląda na to że jest dobrze wykonana. Kolorystyka sprawia że wygląda ciekawie. Do tego ciepła i funkcjonalna. Myślę że mąż chętnie by nosił taki fason kurtki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak dla mnie jest fantastyczna. Wygląda na to że jest dobrze wykonana. Kolorystyka sprawia że wygląda ciekawie. Do tego ciepła i funkcjonalna. Myślę że mąż chętnie by nosił taki fason kurtki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kurtka w modnym fasonie! Leży świetnie,kolory bardzo super,spełnia oczekiwania.Jak widać można trafić na całkiem niezłe okazy.Fajnie,że Twoje zamówienie skończyło się powodzeniem :) Czekam na kolejne nowe posty :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Niestety pogoda nas nie rozpieszcza. Świetna kurteczka.

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger