Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Pierścionki i inne drobiazgi z grawerem jako ukoronowanie miłości / przyjaźni - www.getnamenecklace.com


Witajcie!

Tematem przewodnim dzisiejszego wpisu będą tzw. cheap promise rings, czyli pierścionki z obietnicą lub też "przedzaręczynowe". W końcu wiele par, które decydują się na bycie razem, nie od razu chce się ze sobą zaręczać. Do takich poważnych deklaracji trzeba dojrzeć i odpowiednio się przygotować. Są jednak mężczyźni, którym zależy, aby już wcześniej jakoś ukoronować swoją miłość i złożyć ukochanej kobiecie obietnicę wiecznego oddania. Idealnym sposobem na to są wspomniane na samym początku pierścionki ze srebra bądź stali nierdzewnej, na których można wykonać dowolny grawer. Dodam jednak, iż tego typu drobiazgi mogą też stanowić pamiątkę wielkiej przyjaźni. Osobiście znam również sporo ludzi, którzy chętnie by nosili na palcu lub szyi podobiznę swojego pupila, albo monogram własnego imienia i nazwiska. Wszystko jest kwestią gustu :)Spośród grupy tzw. pierścionków "przedzaręczynowych", które można jednak też użyć jako zaręczynowe, moją szczególną uwagę zwróciło takie oto pozłacane cudo:Jednym ze sklepów, który oferuje tego typu produkty jest Getnamenecklace. Można w nim znaleźć wspaniałą biżuterię na każdą okoliczność. Poza pierścionkami sklep w swojej ofercie posiada także personalizowane naszyjniki, kolczyki i bransoletki. Są to drobiazgi niezwykłe i unikatowe. Można nawet stworzyć wisiorki i bransoletki z drzewem genealogicznym własnej rodziny, gdzie zostaną wyryte imiona rodziców, dzieci itd. Inna interesująca opcja to np. pierścionki lub bransoletki ze zdjęciem - muszę przyznać, że pierwszy raz się z nimi spotykam i jest to dla mnie miłym zaskoczeniem. Sama chętnie bym zamówiła bransoletkę, na której mogłabym umieścić wszystkie najbliższe mojemu sercu osoby.


Na opisywanej stronie nie brakuje ciekawych pomysłów i wyjątkowych wzorów biżuterii, a każda rzecz po spersonalizowaniu staje się jedyna i niepowtarzalna. Myślę, że miło jest mieć coś innego niż wszyscy... Coś, co sprawi, że poczujemy z konkretną osobą jeszcze silniejszą więź. Bo w końcu rodzina i przyjaciele są najważniejsi! Warto doceniać tych, których się kocha.


Po więcej wspaniałych błyskotek, które oczarują Was i Waszych bliskich zapraszam na stronę sklepu GETNAMENECKLACE:

>>>visit get<<<

Do zobaczenia wkrótce.
Pozdrawiam! :)

4 komentarze:

  1. Piękna biżuteria 😍 jest w czym wybierać 😉 taka spersonalizowana robi szczególne wrażenie i stanowi wyjątkowy prezent ❤️

    OdpowiedzUsuń
  2. Biżuteria jest piękna. Ciekawe jednak czy przy noszeniu nie zmienia ona koloru :)

    OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger