Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

ODSZKODOWANIE ZA BŁĄD W SZTUCE LEKARSKIEJ


Witajcie!

Tematem przewodnim dzisiejszego wpisu będzie odszkodowanie za popełniony błąd w sztuce lekarskiej. Żyjemy bowiem w czasach, kiedy idąc do lekarza mamy prawo oczekiwać obsługi na najwyższym poziomie. Nawet jeżeli dotyczy to tylko jakiejś drobnostki, nie powinno się tego ignorować, ponieważ zdrowie jest najcenniejszym darem jaki posiadamy. Czasami jednak lekarze nie przejmują się pacjentami z niewielkimi urazami i nie podejmuję się żadnych działań tłumacząc, że nie są one konieczne. Bywa i tak, że nawet po dokładnym zbadaniu wystawiają błędną diagnozę i leczą nas na coś, czego tak naprawdę nie mamy. Może to zaszkodzić naszemu organizmowi i przynieść negatywne skutki. Niektóre pomyłki kończą się nawet śmiercią pacjenta. Wtedy zazwyczaj pan Doktor umywa ręce i ucieka od odpowiedzialności za swój błąd, a rodzina zmarłego pozostaje z niczym.

Co zatem zrobić, aby wywalczyć korzystne dla nas odszkodowanie? 


Najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług osób, które się na tym faktycznie znają. Jedna z takich firm znajdziecie na stronie prawapacjenta.org. Posiada ona kadrę wykwalifikowanych pracowników, prawników i radców prawnych, którzy chętnie udzielą klientowi wszelkich porad medycznych i prawnych, a nawet będą go reprezentować w sądzie i wszędzie tam, gdzie jest to konieczne. Oczywiście pierwszym krokiem jest zawsze próba polubownego porozumienia się stron, choć wiadomo - nie zawsze jest to możliwe. Jako, że osoba, która została poszkodowana przez błąd lekarski musi ponosić koszty związane z leczeniem, dojazdami na rehabilitację/do szpitala lub też przerwą w pracy, powinna zażądać zwrotu pieniędzy za wszystkie te niedogodności plus oczywiście zadośćuczynienia. Firma, która zna się na rzeczy bez wątpienia wywalczy dużo więcej niż osoba prywatna na własną rękę. Tym bardziej, że taka walka wymaga od nas sporo wiedzy i zaangażowania, a nie każdy jest w stanie samodzielnie to wszystko pojąć.
 

Jak sami widzicie, kiedy w grę wchodzi walka o nasze zdrowie lub życie, warto postawić na fachową pomoc. Nie możemy płacić za błędy innych, a odszkodowanie w takich przypadkach nam się jak najbardziej należy. 
Walczmy więc o swoje prawa i nie pozwólmy winnym naszej krzywdy przejść przez to wszystko bez szwanku.

Pozdrawiam! :)  

3 komentarze:

 1. Nie słyszałam wcześniej o tej firmie i oby mi się ta wiedza nie przydała. Jednak bez wątpienia jest to istotny temat

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawy artykuł! Ja teraz zastanawiam się nad prezentem dla babci, która ledwo może chodzić, kiedyś miała wypadek samochodowy, ale nic nie udało się jej wywalczyć...
  Zastanawiam się nad kupnem produktu - siedzisko pod prysznic. Myślisz, że to dobry pomysł? Z czasem chciałabym kupić babci więcej takich rzeczy, aby łatwiej było jej się poruszać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. myślę, że to piękny gest :) i bez wątpienia jej się bardzo przyda

   Usuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger