Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Dlaczego warto kupić irygator do zębów?


W ostatnim czasie zaznałam sporo problemów związanych z moim uzębieniem. Niejednokrotnie czułam ból w szczęce, a i moje dziąsła nie były w najlepszym stanie. Wobec tego postanowiłam udać się do dentysty, u którego nie byłam już dość dawno i niestety diagnoza nie była zadowalająca. Okazało się, że wprawdzie nie ma stanów zapalnych, ale potrzebna jest bardziej dogłębna i dokładniejsza higiena mojej jamy ustnej. Wobec tego udałam się do sklepu z odpowiednimi artykułami i tam dokonałam zakupów - obok płynu do płukania jamy ustnej oraz pasty do zębów zakupiłam jeszcze inny atrakcyjny produkt czyszczący.


Produkt do czyszczenia zębów


Tym produktem był irygator do zębów. Gdy mój dentysta mi go polecił, byłam nieco zaskoczona, gdyż do końca nie wiedziałam, co to dokładnie jest - szczerze powiedziawszy - po raz pierwszy tę nazwę usłyszałam. Okazało się, że irygator do zębów jest urządzeniem służącym do czyszczenia przestrzeni między zębami w specyficzny sposób - należy używać płynu, który powinien być wystrzeliwany pod ciśnieniem. Jest to bardzo ważne, aby móc pozbyć się z zębów wszelkich resztek jedzenia - często nie jest to łatwe, bo zdarza się, że zagnieżdżą się one głęboko. Natrafiłam na irygator do zębów firmy Panasonic - jest to bardzo uznany producent cieszący się dobrą renomą od wielu lat. Dokładnie był to model Panasonic DentaCare EW 1211. Nowoczesne technologie używane przez największych specjalistów powodują, że firma ta pozyskuje coraz większą liczbę klientów.
 Już po pierwszym użyciu poczułam wzrost komfortu w mojej szczęce. Przesuwając językiem po zębach zdałam sobie sprawę, że już dawno moje zęby nie były tak gładkie i pozbawione zabrudzeń. Jednocześnie proces ten przebiegł bardzo szybko - znacznie sprawniej niż podczas codziennego szczotkowania. Był też bardziej efektywny. Ponadto - co mnie bardzo zaskoczyło - sprzęt pracował niezwykle cicho. A dzięki ładowaniu indukcyjnemu nie musiała się martwić o stan baterii. Nigdy też urządzenie nie zacięło się, co świadczy o jego sprawnym działaniu. Jego kolejną zaletą jest uniwersalność - ma 3 stopnie ciśnienia, dzięki czemu można dopasować je do swoich potrzeb. Przy jego odpowiednimi ustawieniu urządzenie masuje dodatkowo dziąsła i tym samym poprawia ich ukrwienie. Ciśnienie, którym dysponuje to 5,9 bara. Jest więc niejednokrotnie wyższe niż w przypadku stacjonarnych irygatorów.

Jak to działa?

Irygator do zębów Panasonic DentaCare EW 1211 jest urządzeniem mobilnym, ponadto ma 3 tryby pracy, jak również dwie końcówki w zestawie. Jego działanie opiera się silnym strumieniu wody, który usuwa resztki jedzenia z przestrzeni międzyzębnych i co za tym idzie idealnie dba o miejsca, które ciężko byłoby nam wyczyścić przy pomocy zwykłej szczoteczki, jak np. te, które powstają między aparatami ortodontycznymi, mostami lub implantami. I oczywiście także te, które oddzielają przestrzeń między zębami.
Jeśli więc i Wy szukacie skutecznego i stosunkowo niedrogiego sposobu na dokładne oczyszczenie swojej jamy ustnej to opisany irygator będzie dla Was wprost idealny :)

************ 

Zdjęcia zostały zapożyczone ze strony www.domowystomatolog.pl

3 komentarze:

  1. Skuteczne oczyszczanie to klucz do pięknego uśmiechu 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. nie wiedziałam że coś takiego w ogóle istnieje ,myślę że jest to rzecz warta uwagi ;-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Cieszę się, że irygator pomógł. Jak dla nas powinien być w każdej łazience.

    OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger