Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

IMPREZA INTEGRACYJNA - PO CO I DLA KOGO?


Witajcie Kochani!

Nowy tydzień rozpocznę wpisem na temat integracyjnych eventów firmowych, które w ostatnich latach są coraz bardziej popularne. A wszystko to dzięki ich pozytywnemu wpływowi na kooperację pracowników. Zanim jednak opowiem Wam o ich zaletach, najpierw kilka słów na temat tego czym one tak naprawdę są.

Pewnie wielu z Was kojarzy program Kuchenne Rewolucje, w którym to Pani Magda G. pomaga wielu restauracjom efektywnie funkcjonować. W wielu odcinkach spotykamy się z sytuacją, kiedy cała grupa pracowników opuszcza placówkę i dostaje od Pani Magdy ciekawe zadania. Czy to gra w koszykówkę, czy noszenie tacy po torze z przeszkodami, albo taniec - większość z tych zjawisk ma na celu pomóc wszystkim członkom firmy się zintegrować i nauczyć pracy w zespole. Często też w takich sytuacjach możemy dostrzec dobre i złe cechy poszczególnych osób, oraz wychwycić ich talenty. Dokładnie takie same cele mają właśnie integracyjne spotkania pracowników firm. Mogą mieć one przeróżny charakter - o tym jak i gdzie członkowie spędzą czas decyduje zarząd firmy. Najważniejsze, by grupa miło spędziła czas i nauczyła się ze sobą współpracować. Bo od tego, jak bardzo zgrany jest zespół zależy przyszłość całej firmy, oraz jej rozwój.


Jedną z agencji, która organizuje tego typu akcje jest Agencja eventowa z Wrocławia. Istnieje ona na rynku już od ponad 10 lat i wyróżnia się ogromnym profesjonalizmem, oraz wykwalifikowaną rzeszą pracowników. Spośród urządzanych przez nią wydarzeń można wymienić m.in. pikniki firmowe, imprezy tematyczne, warsztaty, czy też wyjazdy integracyjne, gdzie członkowie grupy dostają określone zadania i muszą im podołać. Forma zabawy dopasowywana jest indywidualnie od działalności firmy i często przybiera postać gier, w których trzeba się wykazać pomysłowością, umiejętnością planowania i dopasowywania się do każdej sytuacji. Wszystko to ma sprawić, że grupka osób nauczy się podejmować wspólne decyzje i zacznie sobie ufać. Nowi pracownicy poczują się pewniej w nowej drużynie, a pracodawca będzie bardziej ceniony przez podwładnych. Takie wydarzenia niosą za sobą naprawdę mnóstwo korzyści, a nie od dziś wiadomo, że zgrany i dobrze podzielony zespół to również lepsze efekty pracy! 
Myślę więc, że warto inwestować w takie eventy. 

3 komentarze:

  1. Bardzo fajna sprawa z taką imprezą :) Każdy siebie poznaje od całkiem innej strony :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dokładnie, zgrany zespół to wydajniejsza praca i lepsza atmosfera

    OdpowiedzUsuń
  3. Swietny wpis! A zgrany zespół to naprawdę podstawa 👌

    OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger