Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Kabel USB typu C - mały gadżet o dużych możliwościach


Hej Kochani!

Tematem przewodnim dzisiejszego wpisu będzie kabel typu C, oraz jego możliwości. Zapewne każdy z Was posiada w swoim domku takie urządzenia, jak smartfon, laptop, czy tablet. W wielu z nich (głównie tych starszych modelach) wbudowane są tradycyjne gniazda USB lub micro USB. Obecnie coraz więcej takowych sprzętów posiada gniazda USB typu C, które prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości zastąpią wszystkie inne kable i tym samym bardzo ułatwią nam życie. Nadal jednak spotykamy się z wieloma rodzajami gniazd i bywa tak, że musimy używać różnych złączy do zasilania, bądź też ładowania urządeń. Dzięki kablowi typu C nasz komfort i możliwości są znacznie wyższe. Dzieje się tak za sprawą kilku posiadanych przez nie ważnych zalet, które warto, a nawet trzeba wymienić. 

GŁÓWNE ZALETY KABLA USB TYPU C:

- zajmuje niewiele miejsca
- jest symetryczny (więc nie trzeba się zastanawiać którą stroną wpiąć go do urządzenia)
- kompatybilny z większością NOWYCH urządzeń
- szybki przesył danych (nawet 20 - krotnie szybszy niż w przypadku zwykłego USB)
- możliwość przesyłania obrazu i dźwięku przy jednoczesnym ładowaniu telefonu/tabletu
-  trwały i odporny na odkształcanie
- możliwość podpięcia adapterów (przejściówek)
- przesyłanie mocy nawet do 100W (możliwość ładowania komputera, większych urządzeń)

Opisywany rodzaj kabla jest bardzo wygodnym łącznikiem między kompatybilnymi urządzeniami, który poza szybkim ładowaniem posiada kilka innych funkcji. Co więcej, na rynku można spotkać przeróżne adaptery, które pozwolą na łączenie się ze starszymi modelami urządzeń. Dodatkowo istnieją także już gotowe kable, które z jednej strony mają wtyczkę typu C, a z drugiej np. USB-A. Możliwości jest bardzo dużo, a taki kabel na pewno przyda się w każdym domu. Jest trwały, można go wszędzie zmieścić i bez wątpienia będzie działał jeszcze wiele, wiele lat. Tym bardziej, że coraz więcej producentów stawia właśnie na takie rozwiązanie przy tworzeniu nowych urządzeń. USB typu C jest więc "uniwersalnym kablem przyszłości", który już teraz opanował rynek i cieszy się ogromną popularnością. Jestem jednak bardzo ciekawa jak ten temat się rozwinie...

A Wy posiadacie już swój kabel typu C?


2 komentarze:

  1. Zaaawsze o takim marzyłem. Na szczęście już go mam! Teraz tylko okazuje się, że nie pasuje do mojego telefonu :( Czy możesz opublikować kompletną listę z jakimi telefonami ten kabel jest kompatybilny?

    OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger