Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Rubin - symbol miłości i pasji.


Cześć!

Wybór pierścionka zaręczynowego to trudne zadanie dla każdego mężczyzny. W końcu mimo faktu, iż doskonale zna on upodobania swojej ukochanej, tak naprawdę nigdy nie może mieć pewności, że dany model przypadnie jej do gustu. I choć w całym tym zamieszaniu chodzi głównie o wyznanie miłości, to jednak warto poszukać czegoś wyjątkowego. 
Każda kobieta przepada za błyskotkami i pewnie większość z nich marzy o pierścionku z prawdziwym diamentem, jednak poza tymi przepięknymi minerałami godne uwagi są także równie twarde, odporne na pęknięcia rubiny. Mają one przepiękną, soczystą barwę i stanowią symbol nieprzemijającej, wiecznej miłości. Dawniej natomiast były uznawane jako symbol władzy i znajdowały się w niemal każdej koronie. Tak więc nie bez powodu nadal cieszą się one tak dużym zainteresowaniem. Szczególnie uwielbiają je kobiety. 
Rubiny są bardzo eleganckie i wspaniale podkreślają ich urodę. Na dodatek dzięki głębi swego koloru niesamowicie rzucają się w oczy. 
Najlepiej zaś prezentują się w połączeniu z żółtym, oraz białym złotem.


 Nie da się zaprzeczyć, iż pierścionek z rubinem to zawsze świetny wybór. Najlepiej pasuje on osobom o jasnej cerze i włosach, jednak nie jest wcale powiedziane, że brunetki nie powinny ich nosić :) W końcu biżuteria jest dobra dla każdej kobiety. Warto jednak przy wyborze koloru złota zasugerować się jej upodobaniami - jeśli przepada głównie za srebrem to najlepszym wyborem będzie białe złoto. Z kolei fance złotych dodatków przypadnie do gustu pierścionek z żółtego złota, oraz mieszany.
 Każda z wymienionych wersji będzie się bajecznie prezentować na palcu ukochanej kobiety, a kiedy mężczyzna wręczy taki pierścionek wraz z miłosnym wyznaniem i przy romantycznej oprawie, bez wątpienia usłyszy wymarzone "TAK!". Tego jestem pewna :)

1 komentarz:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger