Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

SKLEP EKOLOGICZNY ECONA - BĄDŹ BLIŻEJ NATURY!Witajcie!

Jak sami wiecie, rodzajów naczyń jest bardzo dużo - od porcelanowych i szklanych, aż po takie wykonane z papieru i plastiku. Niestety wciąż zbyt wiele osób korzysta z jednorazówek, których używa się dosłownie przez chwilę, a sam ich rozkład może potrwać nawet kilkadziesiąt lat. 
Z racji tego, że nasz świat to nasz wspólny interes, powinniśmy coś z tym zrobić. Jeśli jednak nie potrafimy wpłynąć na życie innych, to chociaż zmieńmy swoje własne nawyki.
Dobrym krokiem będzie np. zrezygnowanie z talerzy i sztućców plastikowych na rzecz czegoś bardziej przyjaznego środowisku. Pierwsze rozwiązanie to używanie wielorazowej zastawy, czyli naczyń, które każdy posiada w domu. Jeśli jednak zależy nam na łatwości przewożenia, oraz braku konieczności zmywania, warto postawić na talerze marki BIOTREM, wykonane w 100% z naturalnych otrąb. Dodam też, że są one tak naturalne, że można je nawet zjeść! 


Zalet tego typu naczyń jest całe mnóstwo, ale najważniejsze z nich to przede wszystkim materiał w pełni bezpieczny dla środowiska. Talerze z otrąb
nie tylko są mało wymagające pod względem samego procesu produkcji, ale również rozkładają się w zaledwie 30 dni.


Ponadto są one dość odporne na uszkodzenia i można ich używać do podgrzewania potraw w mikrofali, oraz piekarniku. Warto jednak podawać na nich dania tuż przed jedzeniem, ponieważ po dłuższym czasie posiłek może przejść smakiem otrąb. W ofercie marki dostępne są także miseczki i sztućce, więc w zasadzie można stworzyć z nich całą, jednorazową zastawę, a nawet ją zjeść - o ile oczywiście się lubi otręby :) Plus jest taki, że nie wymaga ona zmywania, szorowania ani suszenia. Nie kosztuje też zbyt dużo.


Jednym ze sklepów, w których dostępne są opisywane naczynia jest ECONA. Miejsce to stworzono z miłości do zdrowego trybu życia i produktów mało przetworzonych. To prawdziwa kopalnia rzeczy użytku codziennego, pozbawionych chemii i sztucznych dodatków. Znaleźć tu można zarówno środki piorące, jak i papier toaletowy, worki biodegradowalne czy też kosmetyki i szczoteczki bambusowe. Na dodatek w opcjach dostawy widnieje informacja, iż na terenie Częstochowy dostawa zamówień o wartości powyżej 50 zł jest darmowa. W przypadku innych miejscowości próg minimalny to 190 zł. Jest to ciekawa opcja i myślę, że warto mieć ją na uwadze przy składaniu zamówienia :) 

Jeśli więc planujecie zakup jednorazowych talerzy w to z całego serca polecam Wam te, które zaprezentowałam powyżej. Są najlepszym i najzdrowszym rozwiązaniem dla każdego z nas.3 komentarze:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger