Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Bezpiecznie w domu i w pracy - www.glovex.com.pl


Witajcie Kochani!

Wybaczcie mi kilka dni nieobecności, jednak sporo się u mnie działo. Dzisiaj jednak wreszcie wypoczęłam i znalazłam chwilę, aby przygotować dla Was nowy post. Poruszę w nim bardzo ważny temat, jakim jest bezpieczeństwo i przestrzeganie zasad BHP.

Każdy z nas niemal codziennie ma styczność z sytuacjami, kiedy złe przygotowanie pod względem ubioru lub niewłaściwe rozmieszczenie np. niebezpiecznych przedmiotów może zagrażać naszemu zdrowiu i życiu. Dzieje się tak dlatego, że nie zawsze stosujemy się do zasad bezpieczeństwa, ale jeśli zależy nam na zdrowiu naszym i naszych bliskich, warto je zawsze brać pod uwagę. Przykładem może być np. brak maty antypoślizgowej w łazience. Niby ot prosta rzecz, a jednak bez niej zdarza się bardzo wiele niebezpiecznych upadków, szczególnie u osób niedołężnych i starszych. Takich drobiazgów jest bardzo wiele, ale szczególnie istotne jest zachowanie zasad BHP np. podczas wykonywania prac związanych z remontem. Kiedy chcemy zrobić coś samodzielnie we własnym domu, najczęściej myślimy tylko o tym, aby kupić materiały dzięki którym będziemy mogli zrealizować swój plan. Ile osób jednak pamięta o tym, że np. odgrzybianie pomieszczenia i korzystanie z mocnej chemii wymaga od nas założenia specjalnej maseczki ochronnej, która ograniczy wdychanie niebezpiecznych substancji. Podobnie jest z docieraniem gipsu. W czasie tej czynności mamy kontakt z masą pyłu, która wcale nie jest zdrowa dla naszego organizmu. W takiej sytuacji również warto pomyśleć o masce.

 W zależności od rodzaju wykonywanych prac maska ochronna może mieć różny charakter, bowiem istnieją też takie, które osłaniają całą twarz. Przydają się np. podczas cięcia metalowych elementów, balustrad, kamienia i wszystkiego, co związane jest z odpryskującymi kawałkami materiału. Jeśli jednak nie mamy dostępu do takiej maski, koniecznie musimy pomyśleć o okularach ochronnych, które zasłonią nasze oczy.

Niezależnie od tego, czy jesteśmy osobą prywatną czy pracownikiem na budowie, zawsze, ale to zawsze musimy pamiętać o butach ochronnych, najlepiej takich, które mają odporną podeszwę i usztywnienie na palcach. W ten sposób zmniejszymy ryzyko przebicia stopy od nadepnięcia na gwóźdź, a kiedy coś ciężkiego upadnie nam na stopę, nie powinno nam w żaden sposób jej uszkodzić. Kolejnym przykładem pracy, która wymaga szczególnego przygotowania jest rozciąganie siatki ogrodzeniowej. Czynność ta wymaga nie tylko siły i precyzji, ale także jest na tyle niebezpieczna dla naszych dłoni, że obowiązkiem będzie założenie w jej trakcie rękawic ochronnych, a już najlepiej takich o właściwościach przeciwprzecięciowych.

 Na sam koniec zostawiłam coś, czego absolutnie nie może zabraknąć w żadnym domu, samochodzie czy też miejscu pracy. Jest to apteczka pierwszej pomocy, koniecznie z bogatym wyposażeniem. Chyba nie muszę nikomu tłumaczyć jak wiele możemy za jej pomocą zdziałać. Apteczka powinna być pierwszym słowem, jakie przychodzi nam do głowy po usłyszeniu skrótu BHP! Może uratować zdrowie i życie niejednej osoby. Posiadanie jej to nasz obowiązek.Każdy z wymienionych wyżej artykułów znaleźć można w specjalistycznych sklepach BHP. Ja natomiast ze swojej strony szczególnie polecam Wam sklep www.glovex.com.pl, w którym bez wątpienia zakupicie wszystko to, czego potrzebujecie. Dostępne jest tam zarówno wyposażenie dla specjalistów i firm, jak i osób prywatnych, a przy większych zakupach można uzyskać atrakcyjne rabaty. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie, na którą serdecznie Was zapraszam.

https://www.glovex.com.pl/

Trzymajcie się ciepło i bądźcie bezpieczni!
 Pozdrawiam :)


11 komentarzy:

 1. To ważne, niestety niekiedy pomijane...

  OdpowiedzUsuń
 2. To bardzo istotna sprawa, bezpieczeństwo najważniejsze!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze, że wspominasz o takich rzeczach jak BHP. Studiuję ten kierunek i w 100% zgadzam się z Twoim wpisem :)

  Carrrolina Blog-klik

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, bardzo mądrze napisane.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu! Bardzo ciekawy artykuł ❤

  OdpowiedzUsuń
 6. Najważniejsze jest bezpieczeństwo

  OdpowiedzUsuń
 7. Dokładnie, bezpieczeństwo najważniejsze. Mojemu mężowi ochronny kask w pracy uratował zdrowie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wielu ludziom niestety brakuje podstawowej wiedzy BHP :( . Tak jak wcześniej ktoś pisał BEZPIECZEŃSTWO NAJWAŻNIEJSZE!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo dobry wpis. Angelika En

  OdpowiedzUsuń
 10. Polecam sklep MartomBHP.pl zapraszamy :)

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger