Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Idealny prezent na Dzień Kobiet? - Znajdziesz go w sklepie tapety4u.pl!


Dzień dobry Kochani!

Dziś świętujemy dzień, który jest niezwykle ważny dla każdej zakochanej osoby - Walentynki, a za niecały miesiąc, bo już 8 marca będziemy obchodzić Dzień Kobiet. Te dwie okazje to idealna szansa na pokazanie swoim ukochanym jak bardzo są dla nas ważne i jak mocno doceniamy ich obecność w naszym życiu. W końcu szczęście to kochać i być kochanym, a znalezienie odpowiedniej osoby wymaga niekiedy sporo czasu. Kiedy jednak już trafimy na tę odpowiednią, powinniśmy starać się pamiętać o niej każdego dnia i doceniać ją za wszystko.

Pomysłów na prezent dla dziewczyny może być wiele. Od perfum, poprzez kwiaty i czekoladki, aż na voucherze do kosmetyczki kończąc. Warto jednak pamiętać o tym, że kobiety są na ogół sentymentalne i bardziej od tych tradycyjnych rzeczy wolą upominki prosto z serca. Doskonałym pomysłem na tak prezent może być fotoobraz na wymiar, który choć z pozoru wydaje się być zwyczajny, może stać się naprawdę wyjątkowy. W czym jednak tkwi jego wyjątkowość? Otóż, można wykonać go na bazie osobistego zdjęcia lub nawet mieszanki kilku zdjęć. Warto więc użyć do tego fotografii o dobrej rozdzielczości, które są dla ukochanej kobiety ważne i przywołają w niej miłe wspomnienia. Co do wymiaru - w tej kwestii trzeba się zastanowić, gdzie będzie miała ona możliwość go zawiesić i jak dużo miejsca na to posiada. Myślę jednak, że to akurat nie powinno być dla żadnego mężczyzny problemem. Dzień Kobiet to również święto naszych sióstr, córek, mam i babć. One także docenią taką formę upominku, tym bardziej, że tak wiele nas z nimi łączy, a wspólnych wspomnień jest naprawdę mnóstwo.


Jeśli obraz ze zdjęcia nie wydaje się być wystarczająco oryginalny, drugim wspaniałym pomysłem będzie plakat ze zdjęcia, który bez wątpienia spodoba się także dziewczynom z nieco młodszego pokolenia. Tutaj również możemy skorzystać z rodzinnych zdjęć, ale istnieje też dużo gotowych wzorów, które zachwycą niejedną kobietkę. Ich ogromną zaletą jest podział na kategorię, dzięki czemu łatwiej nam będzie dopasować plakat do konkretnej osoby. Prezent na dzień kobiet powinien być jednak unikatowy i ze swojej strony szczerze polecam właśnie plakaty i fotoobrazy, na których znajdą się zdjęcia osobiste. Taka niespodzianka zawsze jest doceniania bardziej, bo wymaga od mężczyzny zaangażowania i pewnych przygotowań. Sama bym się bardzo ucieszyła na widok pięknych rodzinnych wspomnień na ścianie. Tego typu rzeczy cieszą latami i za każdym razem przypominają o tym, co najwspanialsze i najważniejsze.


Jak więc sami widzicie, pomysł na prezent dla dziewczyny nie zawsze musi przybierać formę bukietu kwiatów i drogiej biżuterii. Dla wielu z nas liczy się coś więcej. Miłość i rodzina - to jest w życiu najcenniejsze i tym warto się kierować przy wyborze upominku. Tak więc Panowie, do dzieła! Bo czasu coraz mniej :) 

Trzymajcie się cieplutko. 
Pozdrawiam!

4 komentarze:

  1. Fotoobraz to ciekawy pomysł 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Plakat lub fotoobraz , to bardzo dobrym pomysł na prezent nie tylko w Dniu Kobiet 😍

    OdpowiedzUsuń
  3. Super sprawa. Chyba sama bym sobie taki chętnie zamówiła.

    OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger