Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Jak zachęcić ludzi do właściwego postępowania w czasie pandemii?


Witajcie Kochani!

Koronawirus to obecnie temat numer 1 na ustach całego świata. Wielu z nas boi się nim zarazić, dlatego staramy się dowiedzieć jak najwięcej na jego temat. Wyszukujemy informacji odnośnie tego w jaki sposób uniknąć zakażenia i jak powinniśmy się teraz zachowywać. Czy jednak garstka zainteresowanych tym tematem osób i ich chęć bycia zdrowym wystarczą do tego, aby uniknąć epidemii? Niestety... żeby coś osiągnąć, trzeba starać się dotrzeć do jak największej grupy ludzi i zmotywować ich do działania.
Najlepszymi sposobami są oczywiście media - reklamy w telewizji, informacje w wiadomościach, internet i radio. Trzeba jednak pamiętać, że nie każdy obywatel tak naprawdę ma do tego dostęp. Na świecie wciąż jest bardzo wiele osób, w tym głównie starszych, którzy niekiedy są zdani sami na siebie, a elektronika to coś, o czym mogą tylko pomarzyć, gdyż nie stać ich na opłaty za prąd. Według mnie poza nowoczesnymi metodami przekazywania wiedzy na temat Koronawirusa warto zainwestować także w tradycyjne, bezpłatne ulotki, które będą dostarczane wraz z pocztą przez listonosza, oraz zostaną ulokowane w aptekach, sklepach spożywczych, na przystankach, w szpitalach itp. W końcu to właśnie tam większość starszego społeczeństwa bywa najczęściej. I nie mówię tu wcale o wciskaniu im kartek z informacjami na siłę do rąk, a raczej o wystawkach w widocznym miejscu. Czy to parapety, czy też stojaki na ulotki producent - nie ważne. Najważniejsze, aby łatwo je było dostrzec. 


Ulotki mają to do siebie, że jak ktoś już jedną weźmie, to zazwyczaj przez dłuższy czas nosi ją w kieszeni. Dzięki temu prędzej czy później przeczyta co jest tam napisane i w pewien sposób poszerzy swoją wiedzę na temat tak poważnej choroby. W końcu nikt z nas nie chce jej doświadczyć, a starsi ludzie są w grupie ryzyka, więc wszystkim powinno zależeć, aby ostrzec ich przed zagrożeniem.

 Bardzo ciekawą akcją jest również wyręczanie takich ludzi w robieniu zapasów, kupowaniu lekarstw, itp. I choć wydawać by się mogło, że to niewielki gest, to jednak dla samotnej osoby może on naprawdę bardzo wiele znaczyć. Najważniejsze to nie panikować i szanować się wzajemnie, bo życie jest tylko jedno. Pamiętajmy o tym!
 

2 komentarze:

  1. Szkoda, że nie wszyscy stosują się do zasad...

    OdpowiedzUsuń
  2. Trzeba o tym mówić, bo głupich nadal jest zbyt wielu...

    OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger