Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Nowy rok, nowa ja - stawiamy na zdrowe nawyki!
Witajcie Kochani!

W ostatnich tygodniach zaglądałam tu bardzo rzadko, ponieważ święta to okres, który chciałam w pełni poświęcić swojej rodzinie. Ubiegły rok pokazał mi, jak ważne jest aby doceniać tych, na których zawsze można liczyć, bez względu na panujące czasy. Mogłam też nieco odpocząć, nacieszyć się synkiem i mężem, oraz troszkę oderwać od wirtualnego świata. Nie zaprzeczycie chyba, że urządzenia typu komputer, telefon czy telewizor pochłaniają mnóstwo naszego cennego czasu. Niekiedy nawet zapominamy czym jest normalna rozmowa twarzą w twarz.

 Skoro jednak zaczęliśmy nowy rok, postanowiłam wprowadzić w swoim życiu kilka drobnych zmian. Jedną z nich jest właśnie docenianie i dostrzeganie tego, co najcenniejsze, a więc rodziny, przyjaciół i wszystkich osób, na których mi zależy. Inną natomiast będzie zadbanie o samą siebie, swoje zdrowie i dobre nawyki. 

 

 
Odwiedź koniecznie:

Brawl Stars kolorowanki

 

Temat ten może mieć bardzo szerokie znaczenie, dlatego też trzeba wprowadzić pewne poprawki w wielu dziedzinach swojego życia. Bo w końcu na zdrowy tryb składa się zarówno uprawianie sportów i ruch, jak i również odpowiedni sposób odżywiania, dodatkowa suplementacja, oraz stosowanie naturalnych kosmetyków bez zbędnych, szkodliwych wypełniaczy. Już nawet znalazłam kilka miejsc w sieci, gdzie będę mogła się w takie produkty bez problemu zaopatrzyć. Jedno z nich chcę Wam dzisiaj pokazać. Jest to sklep internetowy EraNatura.pl, którego domeną są właśnie produkty naturalne, rzemieślnicze oraz wegańskie. 

 

Co zwróciło moją uwagę w sklepie EraNatura.pl?

Przede wszystkim prosty, przejrzysty wygląd strony, która nie jest przeładowana sztucznymi reklamami. Są tu wyłącznie kosmetyki dobrych firm, których nie spotkamy w każdej drogerii. Część z nich znam, pozostałe wciąż są dla mnie zagadką. 

 

Jakie produkty oferuje wspomniany sklep?

EraNatura.pl to prawdziwa kopalnia wartościowych kosmetyków, które w większości posiadają w 100% naturalny skład, bez zbędnej, szkodliwej chemii. Są sprawdzone i polecane przez wiele osób. Duża część to produkty wykonywanie ręcznie, a nie typowa "masówka", co jeszcze lepiej o nich świadczy.


Czy wybór produktów jest duży?

Zakres kosmetyków na ten moment jest dość ograniczony, jednak dla mnie oznacza to tylko, że firma bazuje wyłącznie na sprawdzonych produktach, które faktycznie mają dobry skład i działanie. Jeśli coś naprawdę działa, to nie trzeba używać 100 kosmetyków jednocześnie. Wystarczy jeden, a skuteczny. 

 

Jakie marki spotkamy w sklepie EraNatura?

Sensum mare, Ministerstwo Dobrego Mydła, Trawiaste, Polny Warkocz, Resibo, Dolina Czeremchy, Svoje, Clochee, 4 Szpaki, Veoli Botanika, Mokosh, Bioup.

Więcej o nich przeczytacie tutaj: https://eranatura.pl/marki/

 

Skąd możemy wiedzieć, czy dany kosmetyk jest wart naszej uwagi?

Tak naprawdę jakość produktu poznajemy dopiero w trakcie jego użytkowania. Możemy się też posilić opiniami znalezionymi zarówno w sklepie, jak i w innych miejscach w sieci. Mnie jednak przekonały bardzo realistyczne zdjęcia produktów, a także zachęcający, zdrowy i przede wszystkim bezpieczny skład, oraz obszerne opisy przy większości z nich. Znajdziemy tam wszystkie najważniejsze informacje, dzięki którym będziemy mogli ocenić czy dany kosmetyk jest dla nas odpowiedni.

 

 Dlaczego warto?

 https://eranatura.pl/

3 komentarze:

  1. Witaj w nowym roku! Miejmy nadzieję, że będzie lepszy od poprzedniego :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Chętnie zajrzę na stronę 🙂

    OdpowiedzUsuń
  3. Dostępność marek takich jak Veoli, Mokosh, Ministerstwo Dobrego Mydła zachęca do zajrzenia na stronę sklepu :)

    OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger