Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

DORO 613 - ZADBAJMY O BEZPIECZEŃSTWO NASZYCH SENIORÓW!


 
Dzień dobry Kochani!

Niedługo będziemy obchodzić święto naszych seniorów i z tego właśnie powodu powstał dzisiejszy wpis. Jako, że starsi ludzie, którzy mieszkają sami lub często zostają bez opieki mogą się gorzej poczuć lub np. upaść i złamać rękę czy nogę, powinny w swoim domu posiadać łatwy w obsłudze telefon, którym będą nas mogli poinformować o niebezpieczeństwie. Wiadomo też, że najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie proste urządzenie z podstawowymi funkcjami i wyraźnymi przyciskami, które będzie mógł obsłużyć dosłownie każdy. Najważniejsze cechy takiego telefonu to przede wszystkim duży, czytelny ekran i menu w języku polskim. Niezbędny będzie też specjalny przycisk SOS, który może niekiedy uratować komuś życie. Jak go używać i na czym polega jego działanie wyjaśnię za momencik, teraz natomiast zaprezentuję Wam urządzenie, które zostało stworzone specjalnie z myślą o seniorach. Jest to telefon Doro 613 z klapką.


DANE TECHNICZNE:

 • Głośny i czysty dźwięk
 • Duże przyciski, oraz wyświetlacz
 • Podświetlana klawiatura
 • Aparat o rozdzielczości 2 mpix
 • Slot kart pamięci (MicroSD)
 • Bluetooth
 • Zestaw głośnomówiący
 • 300 wpisów w książce telefonicznej
 • Regulowany rozmiar czcionki
 • Klawisze awaryjne i przyciski bezpośredniego wybierania
 • Czas czuwania: do 370 godzin
 • Czas rozmowy: do 9 godzin
 • Menu w języku polskim


W SKŁAD ZESTAWU WCHODZĄ:


- TELEFON DORO 613 + BATERIA
 

- STACJA ŁADUJĄCA


 - ŁADOWARKA SIECIOWA


- KABEL USB


- SŁUCHAWKI 


- ORYGINALNE PUDEŁKO
- INSTRUKCJA OBSŁUGI (INSTRUKCJĘ W J. POLSKIM W FORMIE ELEKTRONICZNEJ MOŻNA UZYSKAĆ PO KONTAKCIE ZE SPRZEDAJĄCYM)


Telefon Doro 613 posiada wyraźny, duży ekran i przejrzyste menu w języku polskim. W bardzo łatwy sposób można w nim zmienić ustawienia i dopasować jego wygląd do konkretnej osoby. 


Przycisk SOS, który znajduje się na tylnej klapie służy do programowania specjalnych numerów kontaktowych, które dostaną ostrzegawczy komunikat po jego wciśnięciu. Ta funkcja jest często wręcz niezbędna w przypadku ludzi mających problemy ze zdrowiem, lub też osób samotnych. Dzięki niej mogą w łatwy i szybki sposób poprosić kogoś bliskiego o pomoc.


 • Aby wywołać połączenie alarmowe należy przycisnąć i przytrzymać przycisk alarmowy przez 3 sekundy lub nacisnąć go dwa razy w ciągu 1 sekundy. Następnie telefon wysyła wiadomość SMS na wszystkie numery telefonów z listy numerów alarmowych, a później dzwoni pod pierwszy numer z listy. Jeśli połączenie nie zostanie odebrane w ciągu 25 sekund, wybierany jest kolejny numer. Cała lista połączeń alarmowych jest powtarzana 3 razy lub do momentu odebrania połączenia.  Ogromną zaletą telefonu Doro dla seniora jest możliwość ustawienia dużej czcionki, która bardzo często jest bardziej czytelna dla starszych osób.


Telefon posiada również wbudowany aparat 2mpix, który robi dość wyraźne zdjęcia. Myślę, że niejedna babcia lub dziadek chętnie wykonają za ich pomocą pamiątkowe fotografie wnuczków, aby móc pochwalić się nimi znajomym. Jest to zawsze mile widziany i praktyczny dodatek.


Bezpieczeństwo starszych osób to kwestia, o której nie wolno nam zapominać. Trzeba mieć zawsze na uwadze to, że nasi kochani seniorowie mogą w każdej chwili nas potrzebować, a skoro nie jesteśmy w stanie być z nimi 24h/dobę to powinniśmy sprawić im prezent w postaci powyższego telefonu. To na pewno zwiększy ich szanse na przeżycie w sytuacji awaryjnej, a my sami będziemy mieli z nimi stały kontakt. Takie rozwiązanie jest dość proste i tanie, a ma całą masę korzyści. Wystarczy tylko nauczyć babcię lub dziadka korzystania z konkretnych przycisków. W przypadku Doro 613 jest to naprawdę mało skomplikowane i nie wymaga większej filozofii:)
  PS: Po to, oraz inne ciekawe urządzenia powystawowe zapraszam Was na aukcje użytkownika Allegro:
 
>>>IMAGIC-SKLEP<<<

1 komentarz:

 1. Teraz telefon to rzecz niezbędna. To już nie jest tylko zwykły gadżet, a rzecz bez której ciężko się z kimś skontaktować. Zwłaszcza dla seniorów ważne jest, aby mieć stały kontakt z najbliższymi. A przynajmniej mieć pewność, że w razie potrzeby nie będą mieć problemu, aby się z nimi skontaktować. Fajnie, że na rynku jest coraz więcej telefonów dla nich przystosowanych :)

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger