Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Przekaż 1% Fundacji Miej Serce


 Rozliczając pit roczny pamiętaj, że możesz przekazać 1% podatku na wybraną przez siebie organizację, która posiada status OPP. Przekazanie 1% daje szansę na lepsze jutro setkom niepełnosprawnych dzieci w Polsce.  1% podatku wystarczy przekazać Funadacji Miej Serce podczas zeznania podatkowego za 2020 rok.

Fundacja Miej Serce

Fundacja powstała, by wspierać najbardziej potrzebujących i bezbronnych, czyli dzieci do 18 rok życia. Swoimi działaniami obejmuje teren całej Polski i jest jedną z najprężniej działających organizacji na Śląsku. Twój 1% podatku pozwala fundacji pomagać swoim podopiecznym, dla których los nie był łaskawy i codziennie muszą walczyć o swoje zdrowie i lepsze jutro. Działacze fundacji mówią, że walczą o to, aby te dzieci chociaż przez chwilę mogły zapomnieć o chorobie i mogły cieszyć się dzieciństwem. Głównym celem fundacji jest pozyskiwanie środków dla podopiecznych, by nie zabrakło im rehabilitacji, które są bardzo ważne rozwoju i w drodze do zdrowia i lepszego jutra.

Najlepszy w działaniu Fundacji jest fakt, że każdy może pomóc! Wystarczy, że na swojej deklaracji PIT umieścisz numer KRS 0000368135. Przekazując 1% swojego podatku Fundacji Miej Serce nic nie tracisz i nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a dzięki temu realnie pomagasz potrzebującym dzieciom!

Jakie działania podejmuje Fundacja Miej Serce, by pomóc swoim podopiecznym?

Fundacja realizuje swoje cele poprzez prowadzenie wielu akcji charytatywnych. Prowadzą akcje ulotkowe, które zbierają środki na subkonta podopiecznych fundacji. Pomagają również rodzicom dzieci niepełnosprawnych ucząc ich w jaki sposób oni sami mogą zbierać środki na subkonta swoich dzieci. Dodatkowo fundacja oferuje bezpłatne wydrukowanie ulotek dla rodziców swoich podopiecznych, by mogli w swoim środowisku zachęcić znajomych do przekazania 1% podatku właśnie dla ich dzieci. Fundacja organizuje również zbiórki w internecie dla swoich podopiecznych. Działacze fundacji mówią, że codziennie dbają o to, by pozyskać darczyńców dla swoich podopiecznych, by odmienić ich los, by mogli choć na chwilę zapomnieć o przeszłości i złośliwościach losu i cieszyć się życiem jak nigdy dotąd.


Czy mogę przekazać 1% podatku Fundacji?

Pamiętaj, że każda złotówka ma znaczenie, a więc 1 % Twojego podatku pomaga ratować zdrowie i życie dzieci, dlatego nie bądź obojętny.  Każda, nawet najmniejsza kwota nabiera mocy, kiedy trafia na konto podopiecznych Fundacji Miej Serce i pomaga im w walce o zdrowie i uśmiech na twarzy.

Od 15 lutego 2021 roku wstępnie wypełnione deklaracje każdego podatnika pojawią się na portalu “TWÓJ E_PIT” Ministerstwa Finansów.  Do 30 kwietnia 2021 rok można je zaakceptować, edytować, lub wysłać rozliczenie samodzielnie.

 

Zgodnie z aktualnie obowiązującymi zasadami 1% na rzecz OPP (Organizacji Pożytku Publicznego) mogą przekazać:

  • płatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • płatnicy podatku liniowego,
  • ryczałtowcy,
  • osoby uzyskujące dochody z rynków finansowych,
  • osoby uzyskujące dochody z rynku nieruchomości.

 

Podsumowując przekazać 1% swojego podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego mogą wszyscy, wypełniający PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT -39.

Fundacja Miej Serce posiada status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP), a więc możesz wpisać numer krs: 0000368135 wypełniając swoją deklarację rozliczeniową.

Zostań bohaterem dla podopiecznych Fundacji Miej Serce

Możesz stać się bohaterem dla dzieci, którym los odebrał zdrowie, a Twoja pomoc sprawi, że otrzymają niezbędną opiekę. To dzięki 1% podatku przekazanemu na rzecz Fundacji Miej Serce, Filip wypowiedział swoje pierwsze słowo, Wojtek zaczyna stawiać samodzielne kroki, a Julka otrzymała najpotrzebniejsze leki! A to tylko kilka z naszych podopiecznych! Każdego dnia otrzymujemy informacje od rodziców, jakie sukcesy osiągają nasi podopieczni dzięki pomocy finansowej i aktualności na temat naszych podopiecznych możesz poznać tu: fundacjamiejserce.pl.

Pamiętaj, aby w zeznaniu podatkowym wskazując organizację pożytku publicznego, wpisać numer KRS 0000368135. Deklarację za rok 2020 można składać od 15 lutego do 30 kwietnia 2021 roku. To nic nie kosztuje, a znaczy bardzo wiele.

 

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.miejserce.pl

W imieniu naszych podopiecznych dziękujemy z całego serca za wsparcie!

1 komentarz:

  1. Świetny wpis. Warto pomagać, zwłaszcza za pośrednictwem tego 1% :)

    OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger