Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

TUMBLEMAT - sklep z produktami nie tylko dla sportowców.


 
Witajcie Moi Drodzy!

Dzisiejszy post będzie nieco inny niż pozostałe, ponieważ poruszę w nim tematy związane z gimnastyką, a konkretnie przedmiotami które ułatwiają sportowcom treningi. Będą to powietrzne tory gimnastyczne "tumble track", które są oferowane przez międzynarodowy sklep internetowy TUMBLEMAT.
  Już w trakcie samego przeglądania aukcji powróciły do mnie wspomnienia z lat dzieciństwa kiedy uwielbiałam robić fikołki, gwiazdy i inne "akrobacje" w szkole, oraz na podwórku.Oczywiście wtedy nie było mowy o żadnych torach powietrznych, ani nawet matach do ćwiczeń. W mojej szkole były jedynie niewielkie materace, które w umiarkowany sposób łagodziły upadki. Czasy jednak się zmieniły, a technologia poszła mocno na przód, dlatego obecnie szkoły i inne placówki związane z gimnastyką posiadają dostęp do znacznie bezpieczniejszych i bardziej zaawansowanych gadżetów, przeznaczonych do tego typu zajęć.
 
Na stronie TUMBLEMAT znaleźć całe mnóstwo różnych rodzajów torów do akrobacji i ćwiczeń. Część z nich jest przeznaczona dla dzieciaków, kolejne dla cheerleaderek, a jeszcze inne specjalnie dla sporowców, którzy gimnastyką zajmują się zawodowo. Różnią się one między sobą wymiarami, jak i również wypełnieniem i oczywiście ceną, która jest adekwatna do jakości. Dmuchane tory do zabaw dla dzieci są znacznie mniej wytrzymałe od tych typowo gimnastycznych, które spotkamy m.in. na salach sportowych. Wiele z nich z racji tego, iż są nadmuchiwane, można bez obaw schować np. w plecaku, z kolei pozostałe - te typowo profesjonalne, posiada wypełnienie stałe które uniemożliwia ich przenoszenie z miejsca na miejsce.
 
 

 Small Air Tumble Track Trak Air Floor


Sell gray surface light mint side cheese gymnastics mat

 

Powietrzne tory oferowane przez sklep TUMBLEMAT wyglądają wyjątkowo solidnie i posiadają wiele pochlebnych opinii od zadowolonych klientów. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a pracownicy sklepu zawsze służą pomocą i chętnie doradzają jaki tor wybrać w zależności od jego przeznaczenia. Dodatkowym atutem jest 2-letnia gwarancja na wszystkie towary, oraz możliwość wybrania koloru i dodania loga firmowego na produktach. Myślę, że już samo to mocno zachęca do zrobienia w tym miejscu zakupów. Osobiście nie potrzebuję takich gadżetów, ale myślę, że gdybym miała małego akrobatę w domu to pewnie zdecydowałabym się na taką matę. W końcu bezpieczeństwo i wygoda to podstawa!

A Wy co sądzicie o sklepie z tego typu asortymentem? Myślicie, że takie tory powietrzne mogą być przydatne? Dajcie znać jakie jest Wasze zdanie na ten temat w komentarzu.
 
Pozdrawiam.

 

 Więcej informacji na temat torów powietrznych znajdziecie pod tym linkiem:


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger