Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Plakat jako stylowa i nowoczesna alternatywa obrazu - DESENIO


 

Plakaty wiszące na ścianach zawsze kojarzyły się z kartką wyrwaną z gazety, przedstawiającą jakąś znaną i lubianą osobę. Obecnie są one uważane za symbol nowoczesności. Za ich pomocą możemy ciekawie przyozdobić ściany w domu, oraz podkreślić jego  charakter. Zazwyczaj sięgamy po plakaty w czarnych ramkach, które są popularne w danym sezonie. Część osób jednak uważa, że taka galeria z plakatów może odzwierciedlać jego temperament, dlatego też decyduje się na coś uniwersalnego i nietuzinkowego. Bez względu na to w jaki sposób dokonujemy decyzji odnośnie wyboru grafik, najważniejsze to wybierać mądrze. W końcu podstawą jest wysoka jakość i trwałość plakatu, a nie tylko sam obrazek, który się na nim znajduje. Co więcej, taki plakat powinien pasować również do stylu konkretnego pomieszczenia. 

Zbiór tego typu produktów w sieci jest naprawdę ogromny, więc w zasadzie do każdego mieszkania można dopasować coś odpowiedniego. Wystarczy wiedzieć, gdzie szukać.


DLACZEGO WARTO KUPIĆ PLAKAT?

 

Plakaty to przede wszystkim rozwiązanie tanie i praktyczne. Przy ich wyborze warto skupić się na takich, które są drukowane na trwałym, odpornym na niszczenie papierze, ponieważ taka dekoracja będzie wyglądać dobrze przez długi czas. Pomięte, łatwe do rozerwania kartki nie są tym, czego warto szukać. 

Jeśli zaś chodzi o praktyczność - tutaj mam na myśli łatwość utrzymania plakatów w czystości, ponieważ zazwyczaj są one schowane w antyramach lub ramkach, które wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką. Dużym atutem jest też możliwość szybkiej wymiany plakatu na inny, bez konieczności kupowania kolejnej ramki. Same plakaty nie są dużym wydatkiem, a dzięki temu możemy zmieniać zawartość ramki nawet co miesiąc, lub w każdej porze roku. Brzmi kusząco, prawda? 

 


 

 CZY PLAKAT NIE WYGLĄDA "TANIO" ?

 

Nie, ale tylko i wyłącznie pod warunkiem, że wybieramy produkty sprawdzone, polecane i mające dobrą jakość. Wydruki z drukarki na zwykłych kartkach A4 faktycznie mogą wyglądać tandetnie, a plastikowe ramki w 10 kolorach tęczy z brokatem i tysiącem zdobień umniejszą nawet najlepszy plakat. Warto więc zachować umiar i wybierać to, co polecają inni :)

 

JAK DOPASOWAĆ PLAKAT DO POMIESZCZENIA?

 

Najlepszym rozwiązaniem jest wyznaczenie kolorów przewodnich - maksymalnie 3, a później wyszukanie takich grafik, które mają ze sobą coś wspólnego, np. tematykę. Ja jednak zawsze wolę doradzić się profesjonalistów, dlatego korzystam tylko i wyłącznie ze sklepów posiadających przykładowe galerie/ połączenia plakatów. Moim faworytem pod tym względem jest zdecydowanie sklep DESENIO, gdzie można kupić piękne plakaty drukowane na trwałym, grubym papierze w przeróżnych formatach. Są tam również pasujące ramki.

 


  GDZIE POWIESIĆ PLAKAT?

 

Plakat w zasadzie można umieścić wszędzie tam, gdzie tylko mamy miejsce. Czy to nad łóżkiem, sofą czy komodą, a nawet na niej - najważniejsze, by zachować umiar. Tak więc jeśli na 2 lub 3 ścianach pomieszczenia mamy już zawieszone inne dekoracje to raczej powinniśmy sobie odpuścić wieszanie galerii z plakatów, no chyba, że w zastępstwie za poprzednie ozdobniki. Warto też kierować się ilością wolnej przestrzeni i wystrojem, jako panuje w danym pokoju. Najważniejsze, by wszystko ładnie do siebie pasowało. Od dawna to powtarzam i będę powtarzać: więcej nie zawsze znaczy lepiej :)

 


 


3 komentarze:

  1. Bardzo podobają mi się tego typu dodatki :) Również planuję w niedługim czasie zakupić jakieś plakaty i w złotych ramach gdzieś powiesić :)

    OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger