Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Wybieramy pierwszy rower dla dziecka – przegląd oferty smyk.com


Zakup pierwszego rowerka to wyjątkowy moment w życiu malucha, jak i jego rodziców. Jeszcze do niedawna wybór był stosunkowo prosty, bo większość opiekunów decydowała się na rowerki z odczepianymi kółkami. Obecnie do rywalizacji wkroczyły jednak rowerki biegowe. Na którą opcję się zdecydować? Aby ułatwić Wam wybór, przeanalizowaliśmy wady i zalety dostępnych opcji i przyjrzeliśmy się ofercie rowerków sklepu SMYK

 

 

Rowerki biegowe 

 

 

Najważniejsze zalety: 

 

 • Z rowerków biegowych mogą korzystać już kilkunastomiesięczne maluchy, ponieważ są bardziej stabilne i łatwiejsze do wprawienia w ruch niż klasyczne rowerki na pedały.

 • Na rowerku biegowym dziecko może opanować podstawowe umiejętności konieczne do jazdy na większym rowerze, czyli przede wszystkim umiejętność utrzymania równowagi i kierowania pojazdem. W efekcie niektóre dzieci korzystające z rowerka biegowego szybciej opanowują jazdę na rowerze z pedałami.

 • Do wyboru mamy mnóstwo modeli w różnych rozmiarach, dzięki czemu dopasowanie roweru do sylwetki dziecka nie jest problemem. Na smyk.com znajdziemy rowerki biegowe zarówno na dwóch, jak i trzech kółkach.

 

Wady, których warto mieć świadomość:

 

 • Do rowerka biegowego zazwyczaj nie da się doczepić pedałów. Gdy dziecko z niego wyrośnie, należy wymienić go na inny model. Są jednak wyjątki – na smyk.com znajdziemy trójkołowce marki Milly Mally z odczepianymi pedałami. 

   


   

Rowerki z bocznymi kółkami

 

 

Najważniejsze zalety:

 

 • Boczne kółka ułatwiają utrzymanie równowagi. Dodatkowo do wielu modeli można domontować specjalny pałąk, przydatny podczas nauki jazdy na rowerze.

 • Kółka można demontować stopniowo (najpierw jedno boczne, potem oba) i tym samym etapami przyzwyczajać dziecko do jazdy na klasycznym rowerze.

 • Z takiego rowerka dziecko może korzystać przez wiele lat – zwłaszcza jeśli wybierzemy model z szeroką możliwością regulacji wysokości kierownicy i siodełka.

   

Wady, których warto mieć świadomość:

 

 • Z rowerka z doczepianymi kółkami nie mogą korzystać tak małe maluchy, jak w przypadku rowerków biegowych. Dziecko musi być na tyle duże, aby poradzić sobie z pedałowaniem.

 • Klasyczny rower z pedałami jest znacznie cięższy od rowerka biegowego. Warto o tym pamiętać – tak małemu smykowi jazda może szybko się znudzić, w efekcie czego rodzic często wraca ze spaceru z rowerem pod pachą.

   

  Dla rodziców, których pociechy bardzo często się nudzą w domu polecam kolorowanki. To świetna zabawa dla całej rodziny!

   

   

Wybieramy pierwszy rowerek dla dziecka – podsumowanie 

 

Zdaje się, że to rowerek biegowy jest zwycięzcą powyższego pojedynku. Dzięki temu rozwiązaniu maluch może po prostu wcześniej rozpocząć przygodę z jazdą na rowerze. Dlaczego mu zatem jej odmawiać?

To właśnie rowerki biegowe dominują w ofercie sklepu SMYK. Dostępne są w wielu różnych rozmiarach, kolorach i stylach. Znajdziemy tam zarówno minimalistyczne, drewniane rowerki, jak i niezwykle bogato dekorowane modele – na przykład z motywami upodobniającymi rower do nowoczesnego pojazdu strażackiego (zobacz). W ofercie nie brakuje też kasków i ochraniaczy niezbędnych do bezpiecznej jazdy.


 

2 komentarze:

 1. bardzo przydatny artykuł. Wbrew pozorom wybór pierwszego rowerka dla dziecka to bardzo ważna sprawa.
  https://kontenerek.info/

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger