Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Plakaty dekoracyjne w stylu retro i vintage - bo każdy szczegół ma znaczenie!

 

Witajcie!

Urządzanie własnego gniazdka wymaga od nas dużo pomysłowości i kreatywności. W końcu żeby nie było ono wyłącznie funkcjonalne, ale również pięknie wyglądało, trzeba zaplanować je od A do Z. Odpowiednie połączenie kolorów, dopasowanie uchwytów w meblach, obecność (lub nieobecność) zasłon w oknach, czy też rozmieszczenie obrazów - brzmi znajomo? Pewnie większość z Was urządzając swój dom musiała uporać się z takimi wyzwaniami. Sama jeszcze nie tak dawno wprowadzając się do swojego mieszkania wielokrotnie zmieniałam decyzje odnośnie jego wyglądu. Szukałam inspiracji w sieci, przeglądałam nowości w sklepach z dekoracjami... Pomysłów było nieskończenie wiele.

Ostatnio jednak zauważyłam, że bardzo dużo osób zachwyca się połączeniem stylu nowoczesnego z dodatkami retro i vintage. W końcu historia zapisana na starych meblach czy obrazach to jedyne, co nam pozostało po naszych przodkach żyjących w latach 50. , 60. i 70. XX w. Poza tym wtedy wszystko miało lepszą jakość. Teraz kupując np. meble, najczęściej spotykamy się z takimi, które po 2 latach wymagają wymiany, a ich odnowienie często nie jest możliwe, bo tzw. sklejka nie jest dostatecznie wytrzymała. Dawniej jedne meble wykonane z drewna służyły rodzinie latami, a wiele z nich po odnowieniu nawet dziś może spełniać swoje funkcje. 

Masa osób wprost oszalała na punkcie renowacji i ciągle nadaje starociom drugie życie. Być może jest to też kwestia oszczędności... tego nie wiem. Same meble w stylu retro czy vintage to jednak nie wszystko. Warto uzupełnić swoje wnętrza również o odpowiednio dopasowane do tego stylu dodatki. Idealnie w tej kwestii sprawdzą się plakaty w stylu vintage i retro, które oferuje m.in. sklep vintageposteria.pl. Mogą one przyozdobić nie tylko dom i mieszkanie, ale również biuro, hotel czy restaurację. W tej kwestii tak naprawdę nie ma ograniczeń.

 

Oto kilka przykładowych plakatów, charakterystycznych dla wspomnianych stylów:

 

RETRO:

 

Plakat w stylu retro Ucieczka przed krytyką Pere Borrell Del Caso

 


 

Retro plakat Botaniczny nadruk czerwony mak

 


Plakatyw stylu retro Tygrys autorstwa Yoshidy Toshi

 


Plakat retro do salonu Kwiaty Adolphe Millot

 


 

VINTAGE:

 

Plakat do pokoju Fale i półksiężyc Ohara Koson Ukiyo

 


Plakat w stylu vintage Ptak i pająk na gałęzi autorstwa Ohary Koson

 


To oczywiście tylko kilka przykładowych hitów, które cieszą się dużą popularnością. Sama nie należę do specjalistów w tej dziedzinie, bo zawsze stawiałam na nowoczesność, jednak przeglądając masę zdjęć z takimi dodatkami poczułam się zachęcona do wprowadzenia pewnych zmian. W końcu styl retro lub vintage to nie tylko babcine, niemodne wzory, które często bywały dość tandetne. To przede wszystkim świetna jakość wykonania (na lata), dokładność w każdym calu, brak nudy i uwielbienie wzorzystych materiałów, które w połączeniu z białymi ścianami naprawdę mogą się podobać. Trzeba tylko pamiętać o umiarze i tym, że dopasowywanie dodatków nie jest wcale takim łatwym zadaniem. Całe szczęście, że w XXI mamy internet i możemy się wspomóc pomysłami innych osób :)

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger