Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Recenzja Huawei Band 4

             
Huawei Band 4 to jeden z najlepszych tanich trackerów fitness, jakie możesz kupić. Będzie śledzić Twoje kroki, sen i tętno, a z podłączonym GPS wystarczy dla okazjonalnych biegaczy. Żywotność baterii jest również doskonała, ale dziwne, że nie ma funkcji śledzenia pływania, mimo że jest wodoszczelna do 50 metrów.
 

Pełna recenzja Huawei Band 4

 

Z przodu jedną z najlepszych rzeczy w Huawei Band 4 jest to, że nie jest wyposażony w kabel ładujący ani kołyskę, jak każdy inny monitor fitness. Zamiast tego jedna połowa paska odchodzi, odsłaniając męski koniec połączenia USB-A, co oznacza, że ​​wystarczy podłączyć zespół do dowolnego portu USB, aby go naładować.

Większość opasek fitness i smartwatchów jest dostarczana nie tylko z kablem, ale także z opatentowanym połączeniem ładowarki, co oznacza, że ​​zabraknie Ci ładunku, jeśli zgubisz lub zapomnisz akcesorium. Inaczej jest w przypadku Band 4. To drobny szczegół, który sprawia, że ​​zastanawiam się, dlaczego inne firmy nie robią tego samego.

Na szczęście reszta Huawei Band 4 jest równie dobra i rywalizuje z Xiaomi Mi Band 4 jako najlepszy tani tracker aktywności w 2019 roku. Ma wyjątkową tygodniową żywotność baterii, kolorowy ekran dotykowy i pełen zakres śledzenia aktywności i snu wbudowany.

 

Dobre dopasowanie

 

Opaska Band 4 jest tak prosty, jak przychodzą trackery fitness, i to dobrze. W smukłej obudowie 24g jest pakowany w drobny kolorowy wyświetlacz o przekątnej 0,96 cala, który jest trochę rozpikselowany, ale świetny w cenie, choć trudny do odczytania w bezpośrednim świetle słonecznym. Tuż pod ekranem znajduje się pojemnościowy przycisk dotykowy, który wybudza ekran i działa jako przycisk wstecz dla menu.

Sprawdziłam model z czarnym paskiem, ale są też opcje amber sunrise i sakura pink. Miło też zobaczyć odpowiednią klamrę na pasku.

Przyciski na spodzie szybko zwalniają jedną z połówek, a jedna odsłania sprytne złącze ładowania USB, które w przeciwnym razie jest całkowicie ukryte podczas użytkowania. Sam tracker jest lekko zakrzywiony na dole, aby przylegał do nadgarstka i ma najmniejsze nierówności, aby pomieścić czujnik tętna.

Uważam, że bardzo wygodne jest noszenie przez cały dzień przez ponad tydzień. Jest wodoodporny do 50 m, więc nosiłam go pod prysznicem i jest na tyle smukły, że nie zauważyłam, kiedy śpi – trzymaj go, a będzie z grubsza śledził twoje drzemki.W żadnym wypadku nie jest to ekscytujący produkt, a czarna wersja jest dość szara. Myślę jednak, że wygląda lepiej niż linia Fitbit Inspire i jest bardziej wytrzymała w swojej konstrukcji. Poza tym trudno jest sprawić, by tak mała opaska była bardziej funkcjonalna.

 

Funkcja ponad swoją formą

 

Huawei Band 4 jest tak prosty, jak monitor fitness z ekranem, ale przewyższa swoje funkcje. Brakuje mu wbudowanego GPS (podobnie jak większość trackerów tej wielkości i ceny), więc musisz zabierać telefon ze sobą na biegi i rowery, aby śledzić trasę, ale poza tym miał wszystko, czego chce każdy zwykły użytkownik fitnessu.

Liczy kroki, dystans, kalorie i tętno, a tę ostatnią można ustawić na automatyczną lub ręczną, kosztem żywotności baterii. Ale nawet z włączonym automatycznym tętnem i podniesieniem, aby wybudzić ekran (domyślnie jest wyłączony), z łatwością mam cały tydzień ciągłego zużycia opaski 4.

Użyłam Band 4 do śledzenia biegów i treningów na siłowni i stwierdziłam, że jest dość dokładny. Posiada tryby treningu do biegania w pomieszczeniach i na świeżym powietrzu, spacerów i jazdy na rowerze, a także orbitreki i maszyny do wiosłowania. Używałam go głównie w trybie bezpłatnego treningu z ciężarami i zarejestrował moje tętno i dał mi odczyt intensywności zgodnie z aplikacją Huawei Health. Obrażam się, że wygląda na to, że powinnam była ciężej pracować, byłam wykończona.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger