Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Biżuteria ze srebra i półfabrykaty - 925.pl


Biżuteria i srebro to słowa, które nie są obce żadnej kobiecie. W końcu jak na typowe sroczki przystało, my - panie, uwielbiamy błyszczeć. I jak tylko nasi panowie dają nam prezent w postaci nowego pierścionka czy naszyjnika, jesteśmy wprost wniebowzięte. Czy to na Dzień Kobiet, Walentynki czy urodziny, biżuteria jest na tyle uniwersalna, że pasuje idealnie na każdą z tych okoliczności. Wiele sklepów online nastawione jest na sprzedaż gotowych produktów, ale są też takie w których poza gotowymi bransoletkami, naszyjnikami i kolczykami kupimy też półfabrykaty. Bo przecież samodzielnie też można sobie coś ładnego zrobić :) Całe mnóstwo kobiet zdecydowanie preferuje wyroby własnej wyobraźni od gotowców sklepowych. 

 


 

Jednym z miejsc oferującym półfabrykaty ze srebra jest 925.pl. W jego ofercie znalazłam wiele ślicznych produktów, ale mogłam również dokupić sobie np. brakujące zatyczki do kolczyków, które są pamiątką po kimś dla mnie ważnym. Na dodatek znalazłam tam specjalne ogniwa w celu samodzielnego naprawienia ulubionego wisiorka. 

Biżuteria handmade to coś, co niedawno zaczęło mnie fascynować. Jest tyle pomysłów, które mogłabym zrealizować mając takie półprodukty... Powiem Wam, że po zapoznaniu się z ofertą wspomnianego miejsca zaczęłam się zastanawiać, czy na Boże Narodzenie nie obdarować kilku kobietek biżuterią, którą wykonam sama - no, może nie do końca sama, ale chodzi tutaj o projekt i połączenie elementów za pomocą własnych rąk. Byłoby to coś unikatowego, czego nie ma w każdym sklepie. Możliwości na stworzenie takich drobiazgów sklep 925.pl daje wiele, natomiast to jak je wykorzystany zależy wyłącznie od nas samych.

 

Jak sądzicie, czy taka własnoręcznie stworzona biżuteria to dobry pomysł na prezent dla bliskich? A może sami już coś stworzyliście i chcecie się podzielić zdjęciami..? Jestem bardzo ciekawa i czekam na Wasze odpowiedzi :)

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger