Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Chyawanprash i inne cuda- czyli Ajuwerdyskie metody leczenia.

 


Cześć Kochani!

Bzika na punkcie naturalnych produktów i zdrowego stylu życia ma coraz więcej z nas. Jednak to całkiem normalne, że marzymy o tym, by żyć długo i z dala od tej całej chemii, która jest teraz niemal w każdym produkcie. Sama zwracam większą uwagę na skład kosmetyków i artykułów spożywczych, które trafiają do mojego koszyka. Znam jednak osoby, które potrafiły zrezygnować nawet z większości lekarstw i antybiotyków na rzecz produktów ziołowych, które mają wszechstronne działanie. Są one oparte wyłącznie na naturze i jej cennych darach, które mają poprawić funkcjonowanie organizmu, oraz ustrzec nas przed wieloma chorobami. 

 

W zdrowym ciele zdrowy duch! 

 

Jest to tak zwana medycyna Ajurwedyjska, której motto brzmi iż lepiej zapobiegać niż leczyć, a więc ma ona na celu likwidować przyczynę a nie, jak w przypadku leczenia tradycyjnego, objawy.

System ten stosowany był w starożytności, a obecnie wraca do łask. Opiera się przede wszystkim na naturze, oraz produktach i działaniach, które wpływają korzystnie na nasze ciała i umysły. Mają one przywrócić nam wewnętrzną harmonię. Nie wiem, czy macie świadomość tego, iż joga - sport ukochany przez miliony ludzi na świecie, to nieodłączna część Ajuwerdy. Warto tutaj podkreślić, iż Ajuwerda nie niesie za sobą negatywnych skutków - jest dla nas całkowicie bezpieczna. To w zasadzie styl życia, a więc przede wszystkim zdrowa dieta i nawyki - unikanie używek, stały rytm dnia, odpowiedni ilość snu itp. Wszystko to ma ogromny wpływ na nasze zdrowie. W sieci można już znaleźć wiele sklepów tematycznych, gdzie dostępne są produkty Ajuwerdyjskie, w tym m.in. suplementy np. w postaci tabletek, dżemu Chyawanprash (https://devaharmony.com/pl/produkty-ajurwedyjskie/suplementy-ajurwedyjskie/chyawanprash/). Mają one za zadanie wzmacniać nas, poprawiać odporność (co w obecnej porze roku jest bardzo istotne), opóźniać starzenie, oraz zmniejszać naszą podatność na stres. Oczywiście to, jakie efekty chcemy uzyskać zależy tak naprawdę od nas. Trzeba się zagłębić w temacie, dopasować produkty które będą odpowiedzią na nasze problemy. Medycyna Ajuwerdyjska podobnie jak ta tradycyjna, z którą mamy do czynienia na co dzień dzieli się na przeróżne dziedziny i leczy różne przypadłości, w tym także problemy seksualne, oraz stres.

 Czy takie naturalne specyfiki faktycznie działają? Przyznam szczerze, że jeszcze tego nie sprawdziłam, jednak czuję się mocno zachęcona do poznania i wypróbowania tej metody. W końcu życie ma się jedno, a od wiecznego faszerowania chemią chyba nie może być nic gorszego. Warto więc dać szansę naturze i sprawdzić jej możliwości. Zawalczmy o lepsze jutro!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger