Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Mała japonia w Polsce otwiera się na wiosnę

 


 Jest takie miejsce w naszym pięknym kraju, gdzie stworzono ogród inspirowany kulturą japońską. Jego nazwa to Siruwia, lecz dla większości będzie się kojarzył z określeniem "Mała Japonia". Mieści się on w sercu Karkonoszy  na wysokości 600 m.n.p.m. i jest idealnym miejscem do spędzenia wolnego czasu z całą rodziną.

Atrakcje, które oferuje słynna Mała Japonia: www.malajaponia.pl zadowolą niejednego fascynata tego kraju i kultury, jednak nie tylko... To, co można w nim zobaczyć spodoba się absolutnie każdemu. Piękne widoki, nietypowe rośliny, drzewka bonsai, strumienie i wodospady, plac zabaw dla dzieci. Rozrywki nie mają końca, a widoki wprost zapierają dech w piersiach.


Co warto zobaczyć w Małej Japonii?

1. Ogród Japoński Siruwia

2. Muzeum “Samuraj – Rycerz dawnej Japonii”

3. ART MUSEUM BONSAI

4. Najwyższy park zabaw na Dolnym Śląsku

5. WYSTAWA LALEK JAPOŃSKICH

6. KAWIARENKA JAPOŃSKA „SIRUWIA”

7. SKLEPIK „KYOTO SELECTION”

8. WARSZTATY JAPOŃSKIE

9. Park rozrywki Karpacz


W prawdzie w sezonie jesienno zimowym ogród Siruwia jest zamknięty, jednak wiosna za pasem. Jeśli więc będziecie mieli okazję przebywać w Karkonoszach nie zapomnijcie odwiedzić tego pełnego magii, barw i niesamowitych widoków miejsca. Spodoba się ono zarówno Wam, jak i Waszym milusińskim. Japonia jest teraz bliżej niż sądzicie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger