Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Puzzle4u - podaruj swym bliskim wyjątkowy prezent

 

Kupowanie prezentów czy to na urodziny, święta lub też inne okazje zawsze wiąże się z tysiącem pomysłów. Bo prawda jest  taka, że im częściej robimy bliskim niespodzianki, tym szybciej pula pomysłów zostaje wyczerpana. Najbliższym świętem do ofiarowania innym prezentów będzie Dzień Kobiet. Pomyślałam więc, że to odpowiednia okoliczność do pokazania Wam niedawno przeze mnie odkrytego sklepu online - puzzle4u.pl. Znajdziecie tam upominki w formie puzzli, gier i innych gadżetów z własnym zdjęciem. W oczy rzuciła mi się też bardzo przydatna rodzicom miarka wzrostu: https://puzzle4u.pl/miarka-wzrostu-dla-dziecka, którą mam w planie niedługo zamówić dla synka. Oczywiście wybór produktów jest znacznie większy. Oto przykłady:

 

MIARKA WZROSTU DO POKOJU DZIECIĘCEGO:


 

GRA PAMIĘĆ:

 


PUZZLE ZE ZDJĘCIA:

 

Ponadto można tutaj spotkać także gadżety typowo ślubne, które młode pary mogą wykorzystać do udoskonalenia swojego przyjęcia. Są to m.in. zawieszki na butelki, pudełka na ciasto dla gości, pudełko na koperty z grawerunkiem. Ciekawym drobiazgiem będzie też foto ramka do robienia zdjęć - także idealna dla nowożeńców.


FOTO RAMKA DO ZDJĘĆ:To, na jaki upominek się zdecydujecie zależy już tylko od Was. Pamiętajcie jednak, że takie sentymentalne drobiazgi są najcenniejsze :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger