Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Compliflora femina dla kobiet - bo zdrowie okolic intymnych jest szczególnie ważne Zdrowie miejsc intymnych to dla każdej kobiety bardzo ważna kwestia. Nie od dziś wiadomo, że ciągle jesteśmy narażone na wszelkie wirusy i bakterie, oraz podrażnienia, a odporność naszych sfer intymnych często bywa osłabiona lub zachwiana przez różne czynniki. Osobom aktywnym płciowo, kobietom w ciąży czy nawet kobietom, które korzystają z publicznych toalet mogą się przytrafiać infekcje. Czasami bardzo trudno ich uniknąć lub nawet je wyleczyć, a przez takie sytuacje musimy znosić dyskomfort i często odwiedzać ginekologa, co wiąże się z niemałymi wydatkami. Żeby jak najdłużej zachować równowagę i zdrowie miejsc intymnych, warto od czasu do czasu stosować probiotyki z kwasem mlekowym. Jest on niezbędny do utrzymania właściwego, naturalnego środowiska. Jednym z popularnych suplementów tego typu jest Compliflora Femina.

 

 
 Compliflora Femina to kompozycja 4 szczepów bakterii z rodzaju Lactobacillus, które wchodzą w skład naturalnej, prawidłowej mikroflory układu moczowo-płciowego. 

Każda kapsułka zawiera:
Szczepy bakterii kwasu mlekowego:
Lactobacillus rhamnosus LR06 (DSM 21981) 1 x 10/9 CFU*
Lactobacillus plantarum LP01 (LMG P-21021) 1,5 x 10/9 CFU*
Lactobacillus acidophilus LA02 (DSM 21717) 2 x 10/9 CFU*
Lactobacillus fermentum 100B (6189) 1,5 x 10/9 CFU*

 

 Kiedy warto stosować Compliflora femina?

 • przy antykoncepcji hormonalnej
 • podczas aktywności np. w podróży, na basenie
 • w okresie połogu, ciąży
 • w trakcie lub po menstruacji
 • w celu uzupełnienia flory bakteryjnej
 • w sytuacji często nawracających infekcji intymnych

Zalety produkty Compliflora femina:

 • stosunkowo niska cena
 • łatwa dostępność
 • kapsułka łatwa do połknięcia
 • dobry, konkurencyjny skład
 • tylko 1 kapsułka dziennie
 • brak laktozy

 

Sfera intymna to dla wielu z nas wciąż temat tabu. Kiedy mamy jakieś dolegliwości, unikamy jak najdłużej wizyty u lekarza, bo czujemy się zakłopotane. Jest to bardzo złe podejście, gdyż dbałość o miejsca intymne to podstawa. Nie wolno o nich zapominać, a czasy, kiedy mógł być to powód do wstydu, już dawno minęły. Pamiętajcie o tym :)

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger