Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

NETCUBE - idealne miejsce dla każdego miłośnika kostkowych wyzwań!

 


 

Rozwiązywanie krzyżówek i łamigłówek to rzecz, za którą przepadałam jako dziecko. Obecnie nie mam do tego zbyt wiele cierpliwości i choć zdarza mi się czasem próbować tym zająć, szybko się okazuję, że mam tysiąc innych spraw do ogarnięcia. Na szczęście nasza kochana młodzież i dzieciaki, a nawet i seniorzy przepadają za takimi zabawami. Wydawać by się mogło, że tylko komputery im w głowie, ale wcale tak nie jest. Do tej pory często jeszcze zdarza mi się spotykać dzieci bawiące się słynną kostką rubika. Powiem Wam szczerze, że podziwiam każdego, komu udaje się ją ułożyć. Doceniam zarówno jego taktykę, jak i cierpliwość, której mi zawsze brakowało. Wiem, że ćwiczenia czynią mistrza, ale niektórzy za szybko się poddają :)

 

Całkiem niedawno odkryłam w sieci bardzo ciekawe miejsce o nazwie https://netcube.com.pl/, gdzie znalazłam jeszcze trudniejsze i bardziej skomplikowane kostki do układania. Klasyczna kostka rubika to 3x3x3, a tutaj spotkacie nawet 7x7x7! 

Dla osób, którym składanie zwykłej kostki nie sprawia już trudności, takie gadżety będą świetnym wyzwaniem i możliwością sprawdzenia samego siebie, dlatego śmiem sądzić, że każda z tych osób chętnie się go podejmie. Zbliżający się Dzień Dziecka oraz Dzień Ojca to idealna okazja, by zrobić komuś taką niespodziankę. Dla chłopca ciekawą wersją kostki może być model Cyclone Boys Megaminx color. 
 Wygląda bardzo efektownie i na pewno  wymaga sporo zachodu, aby ją ułożyć. Jak myślicie, dalibyście sobie z nią radę?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger