Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Zmiana wyglądu zewnętrznego a poczucie własnej wartości - pokochaj siebie i pozwól na to innym!


 

Czasami w naszym życiu przychodzi taki moment, że czujemy się źle we własnym ciele. Nie podoba nam się własne odbicie w lustrze, a każde spojrzenie w jego kierunku udowadnia nam, jak niesamowicie trudno jest nam zaakceptować samego siebie.
 
 Na przykładzie własnym i bliskich mi osób zauważyłam, że bardzo często takie emocje np. w przypadku kobiet, rodzą się przez rutynę i samotność. Wiele z nas rezygnuje z własnych potrzeb na rzecz męża, dzieci i domu. Stajemy się więźniami we własnym mieszkaniu, a naszą jedyną rozrywkę stanowią wyjścia do sklepu. Przez nudę, powtarzanie tych samych czynności i służenie innym czujemy się źle, a to odbija się na naszej samoocenie. Zdarza się, że przestajemy nawet o siebie dbać, bo przecież i tak przesiadujemy wiecznie w domu odseparowane od innych osób. Czy takie podejście do życia może uszczęśliwiać? Absolutnie nie!
Idealnym sposobem, a raczej pierwszym krokiem w kierunku zmiany na lepsze jest poprawa własnego wyglądu. O ile usprawnienie ciała kosztuje sporo pracy, o tyle zmiana np. fryzury czy stylu ubierania się już nie. Jeśli same nie wiemy w jakim wydaniu będzie nam do twarzy, warto skorzystać z usług profesjonalistów, którzy zajmują się pięknem kobiet na co dzień. Przykładem będzie studio urody ttstudiourody.pl
które pomoże nam odnaleźć nasz własny, nowy styl, w którym poczujemy się piękniejszymi. Prawda jest taka, że naprawdę dobry fryzjer czy kosmetyczka potrafią nie tylko coś wymodelować, ale również służą pomocą przy doborze fryzury, makijażu itp. Często jesteśmy tak mocno zamknięte we własnym świecie, że nawet nie umiemy same podjąć decyzji i zdecydować się na konkretny look. Dzięki doradztwu i fachowej pomocy na pewno zmienimy swój wizerunek na lepsze. A za sprawą zmiany wyglądu zmieni się też nasze wnętrze, bo tak naprawdę człowiek odkrywa swoją wartość dopiero wtedy, kiedy czuje się dobrze we własnym ciele i potrafi uśmiechać się do własnego odbicia w lustrze.
 Kiedy pokochamy samych siebie, inni też będą mogli to zrobić, bo im przedstawimy swoje prawdziwe, pogodne oblicze, a nie zmęczonego, zdołowanego, zamkniętego w sobie ponuraka. Taka już nasza natura :) Dlatego możecie mówić co chcecie, ale ja i tak uważam, że wygląd człowieka bardzo wpływa na jakość jego życia. Nie warto więc się zaniedbywać i poddawać, ale zawsze walczyć o lepsze JA. I tego się trzymajmy! 
 
Pozdrawiam.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger