Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Medion MD88314, Inteligentny dzwonek do drzwi z funkcją videofonu

 

Posiadanie wideofonu to dla wielu osób podstawa codzienności. Często bywa tak, że nasze nieco większe dzieci zostają same w domu i mogą pod naszą nieobecność mieć kontrolę nad tym kto podchodzi do drzwi, czy go znają lub czy mają ochotę z tą osobą rozmawiać. Dla rodzica to w pewnym sensie zabezpieczenie, bowiem mają wtedy wrażenie, że dziecko będzie ostrożniejsze i nie zaprosi nieznajomego do środka. Oczywiście to tylko jeden z przykładów zastosowania tego typu urządzenia. My sami również często chcemy wiedzieć kto do nas przychodzi i w jakim celu kręci się w okolicy naszego lokum. Videofon to ogromne ułatwienie i wygoda. Często jednak cena takiego specjalistycznego sprzętu przerasta nasze możliwości finansowe. Co zatem zrobić w takiej sytuacji? Podpowiadam: Znaleźć tańszą alternatywę :)

W dzisiejszym wpisie chcę Wam pokazać urządzenie marki MEDION, które pełni jednocześnie funkcję wideofonu i dzwonka bezprzewodowego. Jego głównym zadaniem jest przekazywaniem nam informacji, że ktoś właśnie stoi pod drzwiami/posesją poprzez sygnał dźwiękowy, który usłyszymy po wciśnięciu przez daną osobę przycisku. Bonusem jest możliwość rozszerzenia jego funkcji poprzez połączenie dzwonka z aplikacją, która została specjalnie do tego przystosowana i przesyłanie za jej pomocą bieżącego obrazu i dźwięku, nagrywanego przez znajdującą się na urządzeniu kamerę. Umożliwia on także prowadzenie rozmów poprzez smartfona z dowolnego miejsca. Brzmi intrygująco? To oczywiście nie koniec zalet tego urządzenia, dlatego zapraszam Was do dalszej części wpisu.
 


DANE TECHNICZNE URZĄDZENIA:
 
• Przednia kamera nagrywająca obraz w jakości HD (1280x720 pikseli)
• Funkcja noktowizyjna
• Możliwość połączenia z aplikacją, dzięki której wszelkie powiadomienia i obrazy za pośrednictwem sieci WLAN przesyłane są na telefon
• Wbudowany mikrofon i głośnik z funkcją interkomu
• Zasilanie bezprzewodowe, bateryjne: zapewniają je dwie baterie litowo-jonowe, dzięki którym dzwonek jest gotowy do użycia niezależnie od odległości do źródła zasilania
• Kompaktowe wymiary: 5x13,5x3,7 cm i waga: 128 gramów
• Urządzenie jest odporne na kurz i zachlapania
 
BUDOWA URZĄDZENIA
 
 • 1) kamera
 • 2) czujnik ruchu
 • 3) Mikrofon
 • 4) Czujnik jasności
 • 5) dzwonek
 • 6) Głośnik (niewidoczny)
 • 7) Śruby mocujące do wspornika ściennego
 • 8) Złącze micro USB (niewidoczne)
 • 9) Wskaźnik naładowania (niewidoczny)
 • 10) Przełącznik resetowania (niewidoczny)
 


 Zalety urządzenia:
 
- niska cena w stosunku do możliwości, jakie nam gwarantuje
 
- obraz dobrej rozdzielczości
 
- możliwość nagrywania filmów, robienia zrzutów z podglądu kamery
 
- obraz wyraźny w dzień i w nocy
 
- działanie bezprzewodowe
 
- obecność baterii - akumulatorków z możliwością ładowania
 
- duża ilość dźwięków dzwonka
 
- możliwość prowadzenia rozmów z dowolnego miejsca
 
- aplikacja, która jest prosta i intuicyjna w obsłudze
 
- urządzenie jest odporne na warunki atmosferyczne - jednak nie wolno go wrzucać do wody!
 
- obecność elementów montażowych w zestawie
 
- nowoczesny, minimalistyczny design


 
Aplikacja do obsługi rozszerzonych możliwości dzwonka jest bardzo prosta w obsłudze. Każdy z nią sobie poradzi. Można za jej pomocą odbierać połączenia z dzwonka, tworzyć nagrania, zrzuty i przeglądać zapisane elementy. Obraz jest wyraźny i ma wystarczająco dobrą rozdzielczość. Z łatwością rozpoznamy  swojego rozmówcę.
 

 A tak wygląda podgląd z kamery na klatkę schodową, wykonany poprzez aplikację z dowolnego miejsca. Mamy do niego stały dostęp:


 Urządzenie MD88314 marki MEDION ma naprawdę fajną jakość, a jego możliwości są duże, dlatego z całą pewnością może pełnić on funkcję videofonu. Jedyne ograniczenie to zasięg od routera wi-fi. W naszym domu odległość do bramy wejściowej okazała się być zbyt duża, dlatego nie słyszeliśmy dźwięku kiedy ktoś wciskał przycisk. Po umieszczeniu dzwonka tuż obok drzwi wejściowych problem ostatecznie zaniknął. Wszystko idealnie działa, a przesyłany obraz jest wyraźny nawet nocą. Ważne, by mieć świadomość odległości urządzenia od routera, bo czasem nawet dzielące ich kilka ścian może znacznie zmniejszyć jego zasięg i wtedy pojawią się problemy z przesyłem danych. Są to oczywiście pojedyncze przypadki, dlatego warto dokładnie przemyśleć wybór miejsca w jakim chcemy umieścić taki sprzęt. Kiedy już je znajdziemy, będziemy mogli w pełni cieszyć się możliwościami, jakie daje nam posiadanie inteligentnego dzwonka.


Po więcej interesujących gadżetów i urządzeń marki MEDION odsyłam Was tutaj:

 UŻYTKOWNIK ALLEGRO:
 
 
 

1 komentarz:

 1. Jeśli nie ma się wizjera w drzwiach, to takie videofony to faktycznie świetna sprawa :D

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger