Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Zawsze badaj swoją trzeźwość przed jazdą samochodem po dniu rozpusty! - ALKOMAT

 

 
Alkomat to urządzenie, które pozwala nam sprawdzić czy w naszym organizmie wciąż jest obecny alkohol. I choć dopuszcza się niewielki poziom alkoholu w wydychanym powietrzu, zawsze lepiej mieć pewność, że jesteśmy w 100% czyści. Każdy z nas od czasu do czasu lubi się napić - w końcu to nie jest zabronione. Ważne, by robić to jak najrzadziej i zawsze z głową. Warto mieć umiar, by nie dopuścić do tego, że na drugi dzień będziemy pytać innych osób co się z nami działo. Poza tym alkohol ma negatywny wpływ na nasze zdrowie - ale to na pewno wiecie.
 
Spotkania w gronie znajomych, wesele czy inne okoliczności - okazji do wypicia drinka jest całkiem dużo, natomiast to, czy faktycznie będziemy to robili zależy tylko od nas. Kiedy jednak przychodzi taki dzień, musimy zapomnieć o poruszaniu się po spożyciu alkoholu samochodem, rowerem czy też motorem. Nawet idąc pieszo stwarzamy poważne zagrożenie, dlatego tym bardziej powinniśmy odstawić w kąt wszelkie pojazdy aż do całkowitego wytrzeźwienia. Gdy nie mamy pewności, czy na drugi dzień możemy już wsiąść za kierownicę, najlepszym sposobem będzie użycie alkomatu. Niektórzy korzystają z takich, które są dostępne na komisariatach. Można jednak kupić sobie własny alkomat. Jest to o tyle wygodniejsze, że można zbadać sobie poziom alkoholu w dowolnej chwili i miejscu. Warto się zdecydować na jego zakup szczególnie wtedy, gdy alkoholowe incydenty zdarzają się nam dość często lub pracujemy wcześnie rano i chcemy zawsze mieć pewność, że jesteśmy gotowi do jazdy.
 
 Ceny przeciętnych alkomatów wahają się w granicach 150-400 zł i są one wystarczająco dobre, by korzystać z nich w domu. Oczywiście można się pokusić o coś jeszcze lepszego, ale raczej takie profesjonalne alkomaty są stosowane przez wyznaczone do tego służby. Najważniejsze przecież jest to, by alkomat prawidłowo mierzył ilość promili. Reszta to już w zasadzie zbędne dodatki. 
 
A Wy posiadacie w domu swój własny, prywatny alkomat? Który model możecie mi polecić? Chętnie poznam Wasze opinie w tym temacie.

1 komentarz:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger