Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Kup, napraw lub wypożycz - sprzęt biurowy od TELCOP dla Twojej firmy!


Posiadanie prywatnej firmy czy nawet chęć jej założenia wiąże się z ogromem formalności. Często koniecznością bywa zakup drukarki, skaneru i niszczarki w celu "ogarnięcia" wszystkich papierowych spraw. Czy to własny sklep, bank czy biuro - w  bardzo wielu miejscach taki sprzęt najczęściej okazuje się być niezastąpiony nawet, jeśli początkowo nikt nie brał pod uwagę jego zakupu. Z czasem jednak przekonujemy się do tego że jest to niezbędne wyposażenie większości firm i instytucji. 

Jeśli jednak nie chcemy wydawać majątku na nowe urządzenia, warto zapoznać się z ofertą https://www.telcop.pl/serwis.html  - firmy z Warszawy, która poza naprawą uszkodzeń urządzeń biurowych posiada w ofercie sprzęt używany, poleasingowy i nowy. Można tam nabyć i naprawić nawet komputery czy laptopy. 

Dodatkowo firma ta oferuje wynajem sprzętu biurowego, oraz drukowanie na zlecenie. Często startując z własną działalnością mamy ograniczony budżet a każdy nieprzewidziany wydatek jest dla nas przeszkodą, dlatego też takie wypożyczenie sprzętu czy zlecenie druku może się okazać najlepszym w danym okresie posunięciem. 

 

Firma TELCOP oferuje:

  • Sprzedaż urządzeń biurowych
  • Wynajem urządzeń biurowych
  • Optymalizację infrastruktury biurowej do rzeczywistych potrzeb Twojej firmy
  •  Kompleksowy serwis urządzeń biurowych 
 
Jeśli Wy lub Wasi znajomi jesteście właśnie na etapie poszukiwania sprzętu do swojej firmy, koniecznie zapoznajcie się z tym co oferuje firma TELCOP z siedzibą w Warszawie :)
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger