Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

NISSEI COMFORT - MIEJ CIŚNIENIE POD KONTROLĄ!


Życie w XXI wieku jest dla większości z nas wyjątkowo wygodne i proste. Mamy wiele urządzeń, które wykonują masę czynności bez naszego wysiłku. Są to m.in. pralka automatyczna, ekspresy do kawy, roboty odkurzające, roboty kuchenne czy nawet ciśnieniomierze, które w bardzo szybki i prosty sposób są w stanie zbadać nasze ciśnienie tętnicze.

 Dzisiaj zajmę się właśnie tym ostatnim przyrządem, a konkretnie modelem Nissei Comfort włoskiej marki, której dystrybucją w Polsce zajmuje się firma BIAT.

Posiadanie ciśnieniomierza w domowej apteczce powinno być obowiązkiem każdego człowieka. W końcu regularna kontrola ciśnienia jest bardzo ważna, a kiedy mamy do czynienia z osobą chorującą na nadciśnienie tętnicze lub mającą problemy sercowe, pomiary ciśnienia powinny być na porządku dziennym. Oczywiście nie każdy z nas musi badać je często. Zdrowe osoby, które nie odczuwają żadnych dolegliwości najczęściej badają ciśnienie 1-2 razy w roku, jednak w sytuacji, kiedy czujemy się gorzej, mamy zawroty lub bóle głowy, warto wykonać takie badanie choćby w celu sprawdzenia, czy ma to związek z ciśnieniem tętniczym.

Zastanawiacie się teraz jakie ciśnienie jest poprawne?

 Uznaje się, że 120–129/80–84 mm Hg to dobry wynik. Pierwsza liczba określa ciśnienie skurczowe. Druga liczba – ciśnienie rozkurczowe.

 

 

Tak jak wspomniałam na początku, w obecnych czasach mamy dostęp do ciśnieniomierzy, które mierzą ciśnienie same. Wystarczy założyć je prawidłowo na ramię i czekać na wynik. Plusem urządzenia Nissei Comfort jest fakt, że mierzy on ciśnienie w fazie pompowania, więc w zasadzie nie odczuwamy żadnego dyskomfortu związanego z uciskiem. Jest bardzo wygodny i delikatny, a przy tym również dokładny. Ma duży, przejrzysty wyświetlacz i wygodne etui do jego przechowywania. Ogromną zaletą jest informowanie nas o nieprawidłowościach w trakcie pomiaru - urządzenie alarmuje kiedy źle założymy mankiet. Ponadto jest on w stanie wykryć arytmię. Ma całe mnóstwo zalet, a jedną z nich która zapewne Was zainteresuje, jest stosunkowo niska cena. 


 

Najważniejsze cechy urządzenia Nissei Comfort:

 

 • Duży, czytelny wyświetlacz LCD
 • Innowacyjna Technologia Inflacji (pompowania) zapewnia szybki, dokładny i bezproblemowy odczyt ciśnienia,
 • Czujnik Ruchu – wykrywa ruchy ciała lub zakłócenia, które mogą powodować błędy pomiaru,
 • Funkcja Poprawnego Ułożenia Mankietu: urządzenie alarmuje jeśli nie jest prawidłowo założony,
 • Duży, wygodny mankiet: Rozmiar 22 – 42 cm. Miękkie wykończenie delikatnie owija się wokół ramienia,
 • Wskaźnik Projekcji Tętna – Wskaźnik sztywności tętnicy
 • Tryb Osobisty – Dostosowuje napompowywanie mankietu do ostatnich 3 pomiarów
 • ESH – Walidacja Kliniczna: Zgodny z protokołem ESH IP2010 (Europejskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego)
 • Pamięć: 2 x 60 pomiarów
 • Automatyczne wyłączanie: 2 minuty po pomiarze (bezczynność ciśnieniomierza)
 • IHB: Wykrywanie Arytmii
 • Gwarancja 5 lat
 • zasilane na baterie AA
 • etui w zestawie
 

 
Jako, że w moim domu mieszkają aż 2 osoby z nadciśnieniem tętniczym, postanowiłam zaopatrzyć się w urządzenie, które nie tylko polecają inni użytkownicy czy aptekarze, ale również takie, które jest dokładne i wygodne w użyciu. Z ciśnieniomierzem Nissei Comfort współpracuje nam się bardzo dobrze. Jest poręczne, bardzo łatwe w obsłudze i pokazuje wszystko to, czego mogę wymagać od porządnego ciśnieniomierza domowego. Poza tym pracuje cicho, szybko i nie powoduje żadnego dyskomfortu w fazie pompowania mankietu. Jestem z niego zadowolona i cieszę się, że jest ono zawsze w pogotowiu. Jedyne, o czym trzeba pamiętać to regularna wymiana baterii i przechowywanie sprzętu z dala od ciekawskich dzieciaków :)
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger