Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Stojaki tekturowe - najbardziej ekonomiczna forma reklamy dla Twojej działalności!

 

 
Znacie to uczucie, kiedy wchodząc do sklepu lub galerii handlowej rzucają się Wam w oczy stoiska promocyjne z okazyjnymi produktami lub nowościami, których aż nie sposób nie wrzucić do swojego koszyka? Już wielokrotnie złapałam się na tym, że sama częściej zwracam uwagę na takie właśnie wystawki, które same w sobie są bardzo atrakcyjne wizualnie i mocno przyciągają uwagę. Często też są umiejscowione przy samych kasach, gdzie np. idąc z dzieckiem i czekając w kolejce trzeba daną rzecz kupić choćby ze względu na krzyk brzdąca, który woła "kup jajo", "kup lizaka!". 
Są to tak zwane stojaki, które mogą mieć różne formy. Są bardzo dobrą formą reklamy, która ma uwidocznić konkretne produkty, na których sprzedaży najbardziej nam zależy i sprawić, że przechodzący klienci na pewno zwrócą na nie uwagę. Dokładnie w ten sam sposób reklamują się np. firmy kredytowe, banki czy inne, tworzące w miejscu publicznym własne stoiska z ulotkami, które można sobie wziąć do poczytania. 
Jedna z firm, ST-Print, której stronę znajdziemy pod linkiem stojakitekturowe.pl tworzy takie właśnie stoiska na zamówienie. Są one realizowane zgodnie z pomysłem klienta, ale również często opierają się na pomysłach wspomnianej firmy. Cechuje je niska w stosunku do innych form reklamy cena, oraz szybki czas realizacji. Szczególnie ciekawe są stojaki na płyty, książki, gazety i inne tego typu przedmioty - mają fantazyjne kształty i wyróżniają się na tle konkurencji. Już samo to, że półeczki reklamowe są wykonane z solidnej, aczkolwiek taniej tektury oznacza, że firma nie musi płacić milionów za ich realizację. Stojaki bardzo często można spotkać na różnego rodzaju festynach i podobnych wydarzeniach publicznych, gdzie niektóre firmy mają możliwość do wypromowania się. Eksponują to, co chcą pokazać lub raczej to, co my - klienci chcemy zobaczyć. Dzięki temu systemowi nabywcy dosłownie sami się znajdują. Najważniejsze, to stworzyć coś nietypowego, innego i wyjątkowego, co przyciąga wzrok, a reszta zrobi się sama. 
 
Brzmi fajnie i bajecznie prosto, prawda? Jeśli jednak ktoś to zrobi za nas to na pewno takie właśnie będzie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger