Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Studio Kamuflażu - bo wygląd zewnętrzny ma znaczenie...

 
Czasem w życiu każdego człowieka bywa tak, że chciałby on spróbować czegoś innego, zobaczyć jak to jest wyglądać nieco inaczej i zabłysnąć choć raz niczym te wszystkie gwiazdy z telewizji. Choć przez chwilę poczuć się piękniejszą wersją samego siebie. Wiem, że niektórzy powiedzą teraz, iż wygląd to nie wszystko, że tak naprawdę liczy się tylko wnętrze... Ale pomyślcie sami, czy aby na pewno takie szare myszki, które mają przeciętną twarz, nie nakładają tony makijażu, nie powiększają ust i noszą na co dzień dres mogą stać się ot tak popularne? Na to pytanie nie muszę chyba odpowiadać... 
 
Na ogół ludzie lubią oglądać to, co ładne, atrakcyjne i zadbane, a przecież tak naprawdę niewiele trzeba, abyśmy my - przeciętne osóbki, wyglądali tak samo jak znane twarze z TV.  Wystarczy odpowiednio dopasowana fryzura, modny ciuch i dobrze wykonany makijaż, by stać się bardziej wyrazistym i widocznym.
 
 Salon fryzjerki STUDIO KAMUFLAŻU: https://studiokamuflazu.pl/ to jedno z wielu miejsc, gdzie możemy odmienić swój wygląd na lepsze. Specjaliści bez wątpienia pomogą nam z dopasowaniem odpowiedniej fryzury i makijażu, kiedy tylko zapragniemy poczuć się wyjątkowo. Piękny makijaż z uwydatnionymi oczami i ponętnym ustami, a do tego dopracowana fryzura, która pasuje do naszej urody - już samo to sprawi, że poczujemy się jak milion dolarów. A kiedy założymy na siebie sukienkę, o której marzyłyśmy po cichu miesiącami, efekt WOW będzie murowany!
 
Każdy i każda z nas zasługuje na to, by czuć się dobrze w swoim ciele. Fajnie jest, kiedy nawet bez makijażu wyglądamy ładnie i nie musimy niczego zmieniać by być pewnym swej urody. Są jednak osoby, którym nieśmiałość i brak poczucia własnej wartości odbiera całą radość życia. Czasem taki drobiazg jak właśnie poprawa wizerunku na lepsze może sprawić, że z cichej, szarej myszki zamienimy się w panią lub pana własnego losu.
 A więc Kochani, teraz sami oceńcie i zdecydujcie jaką osobą wolicie być. Ja już zdecydowałam i walczę o swoje prawdziwe, odważniejsze oblicze :) 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger