Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

WMS - co to takiego?


 

Kochani!
 
Jak zapewne się domyślacie, posiadanie własnego biznesu to nie łatwe zadanie. Istnieje w końcu masa obowiązków i zadań, których gołym okiem nie widzimy, ale o których istnieniu wiemy. Są to zwykle rzeczy, które dzieją się gdzieś poza naszym zasięgiem w magazynach firm i sklepów. Mam tutaj na myśli kontrolę jakości towarów, dopilnowywanie terminu ważności każdej z serii produktów, kompletację zamówień itp. To wszystko wymaga ogromu pracy i ciągłej, nieustannej kontroli. Tak naprawdę każdy błąd to dla firmy tylko kolejna strata, a kilka błędów może przynieść naprawdę sporo nieprzyjemności. Z tego powodu powstał specjalny system WMS - tzw. mózg magazynu, który ma ułatwić funkcjonowanie magazynów i poprawić jego działanie na tyle, że zamiast strat pojawią się wyłącznie większe zyski. 
 
Prawda jest taka, że tylko poprawnie przeprowadzony proces sprzedaży - wliczając w to dostawę i pakowanie zamówień, przynosi firmie korzyści. Dobra organizacja pozwala uniknąć wysyłki niewłaściwych towarów i otrzymywania na nie reklamacji. Kontrola dostępności towarów w magazynach, wydawanie towarów dla klientów - wszystko to musi zostać wcześniej dokładnie sprawdzone i sumiennie opracowane, by nie doszło do pomyłek. Tylko odpowiedni program WMS umożliwi pełną kontrolę nad przepływem towarów w magazynach, ich położeniem, ilością i jakością. Podam Wam przykład. Kojarzycie sklep Media Expert? Posiada on wiele sklepów w Polsce, ale także umożliwia zakupy internetowe. Pewnie widzieliście, że niektóre produkty nie są dostępne na magazynach, ale widnieje informacja, że można je znaleźć w poszczególnych sklepach - i tutaj wyskakuje lista z dostępnością towaru w innych sklepach. Gdyby nie kontrola magazynów i ich stanu, nie łatwo można by było określić takie rzeczy. Między innymi na takiej kontroli opiera się większość sklepów zlecających duże ilości wysyłek. Tylko dzięki WMS są one w stanie przeprowadzić wszystko prawidłowo od początku do końca. 
 
Główne z zalet systemu WMS: 
 
- kontrolowanie ilości towarów i ich dostępności
- większa wydajność pracy
- oszczędność czasu
- mniejsza ilość reklamacji
- brak uszkodzeń towarów
- pełna kontrola nad kolejnością wydawania towarów
- szybsze realizacje zamówień i dostaw
- komunikacja z innymi systemami
- priorytetyzacja zadań
 
Jeśli temat wydaje się być dla Was interesujący, to więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem: https://www.consafelogistics.com/pl/rozwiazania/wms/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger