Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Zostań Konsultantką Avon i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Rejestracja AVON jest szybka i bezproblemowa, od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. O zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać zawsze przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.

Dzień dziecka - bo klocki lego to zawsze świetny upominek!


 
Kochani!
 
Dzień dziecka już za 2 dni. Z tej okazji bez wątpienia planujecie podarować swoim pociechom jakiś upominek, który zagwarantuje im rozrywkę na długi czas. O ile z maskotek i gadżetów grających dzieci szybko wyrastają, o tyle z klocków już mniej. Jest to typ zabawki, który służy dzieciom przez co najmniej kilka lat. Można z nich budować, tworzyć i układać wiele wspaniałych budowli. Dla młodszych dzieciaków szczególnie polecane są klocki Lego Duplo, które są przystosowane do ich wieku i możliwości. Stworzone są z bardzo solidnego, odpornego na upadki materiału i mają przepiękne, żywe kolory, które nie mogą się nie podobać.
 
Mój synek uwielbia zwierzątka, pojazdy i maszyny rolnicze. Z tego powodu wybrałam dla niego zestaw klocków " TRAKTOR Z WARZYWAMI I OWOCAMI". Składa się on z traktorka z 3 przyczepkami, na których umieszczone są warzywa, oraz owoce. A wszystko to w przepięknych, kontrastowych barwach. Całość prezentuje się następująco:Co dają dziecku klocki LEGO DUPLO "Traktor z warzywami i owocami" ? :
 
- uczą kreatywności i logicznego myślenia
- uczą nazw i wyglądu warzyw, oraz owoców
- uczą dokładności
- są idealne dla małych miłośników rolnictwa
- są uniwersalne - to idealny zestaw zarówno dla chłopczyka, jak i dziewczynki
- są odporne na upadki i mają duże elementy, bezpieczne dla malucha
- wszystkie komplety Lego Duplo można ze sobą składać i łączyć - dzięki temu można stworzyć naprawdę pokaźną kolekcję klocków Prezentowany zestaw klocków pomimo tego, że przeznaczony jest już dla dzieci powyżej 1,5 roku, bardzo przypadł do gustu mojemu 3-latkowi. Odkąd tylko trafił w jego rączki, ciągle się nim bawi. Składa je, łączy z innymi zestawami, tworzy nowe pojazdy lub bardzo długie pociągi z pasażerami... To naprawdę świetna rozrywka na wiele godzin, która wcale się nie nudzi. Klocki LEGO mają to do siebie, że zawsze idealnie do siebie pasują i nigdy się nie łamią, ani nie kruszą. Przetrwają wiele upadków w nienaruszonym stanie. Za to bardzo je sobie cenię. Podejrzewam, że inni rodzice również. To jedna z najlepszych firm klocków jaką znam.


 

Popularność klocków Lego nie jest wymyślona ani naciągana. Zasłużyły one sobie na nią przez bardzo dobrą jakość, ciekawe wzory i świetną zabawę dla całej rodziny. Są kolorowe, trwałe i przede wszystkim w 100% dopasowane do potrzeb dziecka z konkretnej kategorii wiekowej. Sama kiedyś myślałam, że moda na te klocki minie. Teraz wiem, że wcale tak się nie stanie. Dlaczego? Bo są godne uwagi każdego rodzica. Teraz, kiedy mamy w swoim domu już kilka zestawów zdałam sobie sprawę, że dzieci ich po prostu potrzebują do rozwoju. Dzięki nim mogą ćwiczyć swoje zdolności motoryczne, uczą się logicznego myślenia i planowania. Są one także sposobem na rozładowanie stresu. Takie klocki to super zajęcie dla każdego, bez względu na płeć, oraz wiek. Jeśli zastanawialiście się nad ich zakupem, ale jeszcze nie zdecydowaliście ostatecznie, to zapewniam Was, że LEGO to zawsze świetny i trafiony wybór :)
 
 
PS: Prezentowany zestaw pochodzi z księgarni TaniaKsiazka.pl

 

(Współpraca barterowa)


 

2 komentarze:

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie.

Copyright © 2014 BLOG TESTERSKI , Blogger